Toure Geliyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Toure Geliyor!

Cevap: Toure Geliyor!

hoca ilksırada kolo toure olmak üzerfe ardından chivu ve rolando arasında seçim yapacaklarmış.

Toure-Alex-Chivu, bunlardan birini senelerdir takimda gormek istiyordum. Umarim bu sefer olur. Bunlar elit duzey oyuncular beyler. Sampiyonlar Ligini yalamis oyuncular. Sirtimiz yere gelmez.

Cevap: Son Dakika | Toure Geliyor!

Bundan yaklasik 5 sene once, Sabri'nin Samiyen'deki Bursa macinda son dakikalarda attigi depari hatirliyo musun?

Evet ama ben Sabriden kurtulalım gibi cümle kurmadım bana bu örneği vermen yersiz olmuş. Benim burda sana eleştirim kurtulalım dediğin adamın ne kadar canla başla çalıştığını sanırım farketmiyor olman. Türkiye'de bölgesinin en iyi adamı sonuçta Hakan.

Cevap: Son Dakika | Toure Geliyor!

Evet ama ben Sabriden kurtulalım gibi cümle kurmadım bana bu örneği vermen yersiz olmuş. Benim burda sana eleştirim kurtulalım dediğin adamın ne kadar canla başla çalıştığını sanırım farketmiyor olman. Türkiye'de bölgesinin en iyi adamı sonuçta Hakan.

Bende zaten senelerdir Balta'nin en iyi yerli solbek oldugunu savundum. Ama bu Galatasaray kalibresinde bir oyuncu olmadigi gercegini degistirmiyor. Kurtulmamizdan kastim yedege gecmesidir, yani ilk 11'de oynamamasi. Ayni Sabri gibi.

beyaz tv ne la :)) arkadaşlar cırt o adamlar. terim kendi ağzı ile Kolo Toure ile ilgilendiklerini söyledi

Karsima cikacak her fenerliyi keserim Toure gelirse.

753_knife-kid-gtfo.gif

Üst Alt