Haber - Trabzonspor - Fenerbahçe Maçının PFDK Sevkleri Açıklandı! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Trabzonspor - Fenerbahçe Maçının PFDK Sevkleri Açıklandı!

Yav nasıl siyaset karışmıyor hocam. 15 gün beklenmesi siyaseten. Atama tff başkanı var. Normal şartlarda hakem yumruk olayında görevden alınmalıydı. Kalması bile siyaseten. Adamın görev aldığı son 7 aydaki olaylara bak: Hakem yumruklama, sahadan çekilen takım, Arabistan süper kupa faciası, ts-fb olayları vs vs. Daha bize yaptıklarını saymıyorum bile. Herifin elinde gizli kaset mi var nedir normal değil bu kadar görevde kalması. Ayrıca hakem yumruklama olayından sonra büyükekşi rte den affını isteyecek diyorlardı. Madem siyaset işin içinde değil neden af isteniyor. Direk al ceketini çık git.
Tayyip olaylar soğuduktan sonra bir gece ansızın görevden alır. Tarzı bu. Gaye'yi de görevden almak için bayağı bekledi.

Bende soruyorum bu ülkenin adaleti sistemi bu işi nasıl kabul edebiliyo. Bu size ilginç gelmiyo mu
Hangi adalet sistemi ? Bu ülkede her yerde lobiler, adamcılıklar iş yapar. O takımın lobisi herzaman tff de güçlüydü ama malum adam geldikten sonra tamamen onların arka bahçesi oldu sermaye gücü sebebiyle. işin enteresan yanı şu ki hem muhalefet hem iktidardan bunlara destek veren insanlar var

Hangi adalet sistemi ? Bu ülkede her yerde lobiler, adamcılıklar iş yapar. O takımın lobisi herzaman tff de güçlüydü ama malum adam geldikten sonra tamamen onların arka bahçesi oldu sermaye gücü sebebiyle. işin enteresan yanı şu ki hem muhalefet hem iktidardan bunlara destek veren insanlar var
para para para git çöplükte ara varlığı bir dert yokluğu yarrraaa... :)

Sadece para da değil bunların köklü bir menfaat lobisi herzaman vardı lakin buna sermaye gücü de eklenince trabzon lobisinin bile baş edemediği bir lobi gücü ortaya çıktı. 17 tane takım başkanını kendine yalvartıyor herif ötesi var mı
Ötesi şuydu birileri çıkıp bunu her konuştuğunda rezil edecekti. Bunlarin seviyesine inecekti. Biz hep yukarıdan baktik seviyelerine inmeyelim vs. vs. Sen inmezsen o seviyeye herkesi kendi seviyesine çeker senide böyle dışa iterler işte. Azizde bunları Turkiyede yapmak istedi ancak karşısında hep güçlü gs yönetimleri vardı izin vermediler. Bizim bu yönetim iyi bisey demiyorum ama bu konuda sınıfta kaldılar.
Adam cikiyo Erden başkana yalancı diyo Galatasaraya fetocu diyo. Bir tane yönetici çıkıp bunun 6 senede söylediği tüm yalanları yüzüne vurup bunu rezil etmiyo. Bukadar meydani boş bırakırsan bunlarda herseyi kendine hak görür. Sorumlu olarak yönetimi suclamiyorum ama bukadar rahat konfor alanını bunlara sağlayan maalesef sesi çıkmayan yönetimimiz. Daha iki gün önce baris kardeşlik mesajları veriyo bizimkiler. Kimle baris kardeşlik? Ali koc ve yönetimi ile mı? Fb ile Gs taraftarı diyosan zaten millet akraba anasını satiyim ne yapacak birbirine millet. Adam size ağzına geleni söylüyor birinizin sesi çıkmıyor

Ötesi şuydu birileri çıkıp bunu her konuştuğunda rezil edecekti. Bunlarin seviyesine inecekti. Biz hep yukarıdan baktik seviyelerine inmeyelim vs. vs. Sen inmezsen o seviyeye herkesi kendi seviyesine çeker senide böyle dışa iterler işte. Azizde bunları Turkiyede yapmak istedi ancak karşısında hep güçlü gs yönetimleri vardı izin vermediler. Bizim bu yönetim iyi bisey demiyorum ama bu konuda sınıfta kaldılar.
Adam cikiyo Erden başkana yalancı diyo Galatasaraya fetocu diyo. Bir tane yönetici çıkıp bunun 6 senede söylediği tüm yalanları yüzüne vurup bunu rezil etmiyo. Bukadar meydani boş bırakırsan bunlarda herseyi kendine hak görür. Sorumlu olarak yönetimi suclamiyorum ama bukadar rahat konfor alanını bunlara sağlayan maalesef sesi çıkmayan yönetimimiz. Daha iki gün önce baris kardeşlik mesajları veriyo bizimkiler. Kimle baris kardeşlik? Ali koc ve yönetimi ile mı? Fb ile Gs taraftarı diyosan zaten millet akraba anasını satiyim ne yapacak birbirine millet. Adam size ağzına geleni söylüyor birinizin sesi çıkmıyor
Buna kesinlikle katılıyorum. Sen o.....ya laf söylemezsen gelir sana ahlak dersi verir. Erden timur bunların seviyesine inmek istemiyor olabilir ama iyi bir basin sözcüsü bulup ağızlarının payı verilmeliydi çünkü medya da tamamen ellerinde o yüzden hem zalim olup hem de mağdur görünmeyi başarıyorlar. Bütün dünyayı gez böyle bir numune bulamazsın. iğrençlikte eşsizler

Buna kesinlikle katılıyorum. Sen o.....ya laf söylemezsen gelir sana ahlak dersi verir. Erden timur bunların seviyesine inmek istemiyor olabilir ama iyi bir basin sözcüsü bulup ağızlarının payı verilmeliydi çünkü medya da tamamen ellerinde o yüzden hem zalim olup hem de mağdur görünmeyi başarıyorlar. Bütün dünyayı gez böyle bir numune bulamazsın. iğrençlikte eşsizler
Aynen öyle işte. Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır.. Haksizligi hazm ettik. Bu sene illahi adalet tecelli ederse eder yoksa benim beklentim kalmadı.

Sanirim artik türkiyede takim tutup desteklemicem. 1 anlami yok
Tam tersi şuan daha da büyük anlamı var. Zalim firavunla savaşan topluluktan biri gibi hissediyor insan kendini. Gs taraftarının gücü hepsini yerle bir eder yeterki bizim işbilmez yönetim saçma sapan açıklamalarla ayak bağı olmasın. Futbol zevkimizi zaten avrupa liglerinden gideriyoruz. Burdaki şey futbol değil hak ile batılın mücadelesi oldu artık

Utanma pazarı bari göstermelik sevk etseydiniz batshuayi yi

ulan futbolda en basit şekilde elle oynayan adam bile 1 maç ceza alıyor, Adam döner tekme atıyor 1 maç bile ceza almıyor şaka gibi

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt