Trabzonspor Hakkındaki Tüm Konular [Lütfen Başka Başlık Açmayınız!] - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor Hakkındaki Tüm Konular [Lütfen Başka Başlık Açmayınız!]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ve Alanzinho Trabzonspor'da/video

Pırpır diye tabir edilen futbolculara benziyor ama gelsin bi oynasın bakalım kewellın yerine o degilde troisi alınsa fena olmazdı:D

O kadarda abartmaya gerek yok bence. Cok ahim sahim birisi olsaydi Norvecde oynamazdi.

Ayrica Lincolnlede bu adami kiyaslamak cok sacma. Lincoln onun gibi calim atamiyorsa o Lincoln gibi asist yapabiliyormu klas topuk paslari verebiliyomu oyunu Lincoln gibi kurabiliyomu acaba?

tamam bılıyorum lıncoln super oyuncu ama bu adamı ızle bu adam kadar surat teknıgı olamaz bence .

Haberi ben koydum ferhat:D izledim hatta girdim fmdende baktım özelliklerine tamam fena topcu olmadıgı belli ama bizim huyumuz alır hemen bastacı yaparız daha bir dur adam gelsin oynasın bi mac alsın tek basına yani sözün özü relax:D

Haberi ben koydum ferhat:D izledim hatta girdim fmdende baktım özelliklerine tamam fena topcu olmadıgı belli ama bizim huyumuz alır hemen bastacı yaparız daha bir dur adam gelsin oynasın bi mac alsın tek basına yani sözün özü relax:D

haklısın ama bu oyuncuları cok begenıyorum ve ıstıyorum alazinho-troisi-konate

FM GÖZÜYLE ALANZİNHO!

6845ql5.png

Çok teşekkürler, Fm ne diyorsa öyledir :)

Özellikler düşük gözükse bile, bu adam fm de bi sezonda 15 asist yapar

Ne demek renkdas;) fm dedigi cıkıyor cunku saglam scoutları var ama oyunla gercek yasam arasında bi fark var ve bu herseyi belirliyor insan faktörü insanın oldugu yerde her zaman risk vardır marcelinho kotu topcumuydu noldu olmadı lincoln ilk basladıgında nasıldı sonra nerelere dustu ve bu sezon ilk yarısında nasıl döktürdü darısı ikinci yarıyada yani en buyuk fark bu insanın oldugu yerde risk her zaman vardır

Arda'nın bile böle videosu yok :eek:

İyi adama benziyor,bakıp görecez sadece videolardan anlaşılmaz ama boş olmadıgı bir gerçek

Cevap: Trabzonspor Hakkındaki Tüm Konular [Lütfen Başka Başlık Açmayınız!]

helal trabzona süper furbolcu aldılar:m26::m26:heyecanlı bir lig bizi bekliyor:f50::f50::f50::f50:

Cevap: Trabzonspor Hakkındaki Tüm Konular [Lütfen Başka Başlık Açmayınız!]

Trabzonspora guc katacak bir oyuncu olacak bence, bu seneki transfer vizyonlari cok iyi Trabzonun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt