Trabzonspor Henrique ile anlaştı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor Henrique ile anlaştı

Cevap: "Trabzonspor Henrique ile anlaştı"

cok iyi bir transfer.

belcika ligindeki en iyi forvetlerden biri.

Paulo Henrique cok yetenekli arkadaslar. Porto'nun listesindeydi. Sorunlu bir karakteri var ama. Yinede cok buyuk patlama yapabilir.

-Onur-

Serkan-Giray-Mustafa-Cale

Zokora-Romaric

Burak-Colman-Jaja

Henrique​

hayırlı olsun ts getirdiyse bir bildiği vardır

ayrıca bu brozek kardeşler ne oldu :D

37 macta 21 gol atmış daha 22 yasında. nasıl bi oyuncu oldugunu bilmiyorum. hayırlısı olsun.

Cale gitmis heralde bordoblueya baktimda hepsi Gule Gule Oz Buyucusu yazmis

Calenin akibeti nedir bilgisi olanlarrrr

Cale seneye düşünülmüyor takımda . Zaten geçen seneden beri istenmiyordu . O da yedek kalacağını anlayınca menajerini çağırıp gitmek istediğini bildirdi .

Bizimkilerde kulüp bulmasını söylediler. Yani Cale kesinlikle gidici . Zaten geçen sene o bölgeye Piotr Brozek alınmıştı .

Brozek kardeşler yerine sağlam bir forvet alsaydı Trabzonpspor şampiyondu bu sene. Konusu açılmışken söyliyeyim dedim.

Cale gidici.Cale ile ilgili acaba olur mu diye düşünen bir Galatasaray'lı varsa hemen atsın kafasından.Gereksiz bir adam .

Ben de meraktayim simdi, sence HKB reise iyi bir alternatif olur mu ?

Cale'yi düşünüyorsanız cidden çok büyük hata ediyorsunuz Trabzonspor'u yakından takip etmeyişinize veriyorum . Cale ile H.Balta'nın hiç bir farkı yok inanın israf olur .

Cale'nin defansif özellikleri çok güzel ama bir adam hiç mi 2 metre top süremez yahu .

Şampiyonluğa oynayan takımın sol bekinin 5 den fazla ortası yok . Takım olarak iyi olduğumuz için Cale sırıtmadı yoksa cidden yetersiz bir oyuncu .

Ali Esenler kardeş başka forvet almayı düşünüyor mu Trabzon? Brozek ile bu çocukla gitmez bu sene zira. ;)

Üst Alt