Trabzonspor Kadıköy'e Füze Attı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Koç ailesinin geçmişi ve kökeni ile ilgili iddialar doğruysa her şey ortada zaten.
Kadıköy ahalisi tanklar yürürken alkış tutuyordu sözde yıkılmaz kale ama savcı ve hakimlere kadar hepsi üye olmuş bunlara şikeyi aklayip sonradan fetodan içeri atılan hakim bile uyeydi bunlara ama Ali ve aziz iyi algı yaptılar kumpas delillerle oynandı vs dediler

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bir yerde o iddialari okuyabiliyormuyuz? Koc ailesini hic takmadim diye ilk defa böyle birsey duyuyorum.
Bekonun diğer yakası Bernar Nahum ile ilişkilerini okursan fikir sahibi olursun.

1920li yıllarda malum ülke nüfusu 10 milyon falandı, o dönem savaş sonrası varlıklı ailelerin ülkelere dağıtıldığı söylenir ve Koç ailesinin de bunlardan biri olduğu iddia ediliyordu ama Murat Bardakçı bunu reddediyor. Ülkerle ilgili de Kırım kökenli ve Yahudi bağlantılı oldukları iddiası vardı keza.

Bilderberg toplantıları var mesela düzenli katılım gösteren tek Türk ailesi Koç ailesi.

Hay 15 temmuzunuza ya her lafın sonunda 15 temmuz 15 temmuz
Ts bu açıklamayla aklı sıra Rte tarafında saf tutup cephe oluşturmaya çalışmış
Ama o kadar zekalılar ki olayın üstünü örtenin Rte olduğunu bile görmezden geliyorlar

Melih gökçek açık açık ben biliyorum o sezon şike yapıldı diyo. Kim bilir neler döndü be ses kayıtları var medya'ya yansımadı. Fetö diye yıllardır delilleri kararttılar yüksek ihtimal. RTE ve arkadaşlar kurtardı bunları çok üzücü ve rezil bir ülkeyiz.

2010-2011 sezonu 8.si
Galatasaray'dır
.
26cca188420b631c59fd2e795df9b5b6.gif

Üst Alt