Trabzonspor Ligden Mi Çekiliyor? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor Ligden Mi Çekiliyor?

Cevap: Trabzonspor Ligden Mi Çekiliyor?

Bu yonetim kadar Trabzon'a yakismayan yonetim gelmemistir Trabzonspor tarihinde. Dansoz gibi bir o yana bir bu yana kiviriyorlar.

lig bitiminde çekilmeliydik , yada sezon başında cas a gitmeliydik . şimdi fenerde yenilmişssin nereye çekiliyorsun . kimseye anlatamazsın ..

Bu konuya tam 4 kere küfür ve hakaret içerikli mesaj yazdım (bir paragraf) sonra sildim.

Suçlu elini kolunu sallayarak ortalıkda dolaşıyor. Suzçsuz kesim kendini cezalandırıyor.

Bu hafta bizim maça çıkmasınlar ciddi olduğunu görsünler , sonraki maçlara çıksınlar :)

Ligden çekilmek tabiki olmaz ancak GS için dava hakkı doğabilir... TFF şike yaptığı için Avrupaya yollamadığı bir takımı nasıl oluyorda kendi liginde oynatıyor ? Bunu anlamak mümkün değil. Eğer bir takım şike yapmışsa yapmıştır, yapmamışsa yapmamıştır. Bunun arası olamaz. Sen FB nin şike yaptığına kanaat getirmişsin bir kere. Neden bizim ligde oynuyor bu takım ? Türkiye de şike yapmak serbest mi ?

FB şampiyon olursa tesçil edilecek mi ? Bunu hep soruyorum cevap veren yok. UEFA ne yapacak ?

Bu güne kadar 9 puan fark olduğu için kimse ses çıkarmıyordu. Ama şimdi fark eridi gitti.GS dava açıp durdurma kararı alabilir mi ?

Şimdi mi dank etmiş?4-5 ay önce bu işin üstünü kapayacakları kabak gibi ortayken sesini çıkarma,şikenin üstünü örtmek için getirilen tüpçüyü destekle sonra ligden çekiliriz diye ağla...Geçiniz..

Daha durun 1-2 gün sonra TS maçı Galatasaraya satacak deyip gaza getirme türlü türlü hayal kurmalar göreceğiz medya tarafından...

galatasaray'da havuzdan çıksın, kendi satsın. görürüm o zaman digitürk'ü

kulüpler birliğinden de ayrılsınlar, görürüm o zaman TFF'yi

Geç kalındı artık..Bu ligin oynanması hataydı.Galatasarayımız-Trabzon-Bursa bir olup daha önceden ligden çekilmeliydi..

Ayakta alkislardim, ama trabzonsporun ne kadar sinsi bir kulup oldugunu hepimiz cok iyi biliyoruz.

Şuan bir takımın havuzdan çıkıp süperligde oynaması mümkün değil. Digiturkle anlaşılmış zamanında 4 yıllık. Çıkmak isteyen yaklaşık 100-200 m dolar tazminatı gözden çıkarmalı.

Üst Alt