Trabzonspor resmi sitesinden açıklama:'Yolumuzdan döndürülemeyeceğiz' - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor resmi sitesinden açıklama:'Yolumuzdan döndürülemeyeceğiz'

Cevap: Trabzonspor resmi sitesinden açıklama:'Yolumuzdan döndürülemeyeceğiz'

Bence gereken zamanda gereken tepkiyi vermiş olsalardı, bu noktaya gelmezlerdi.

Şenol Güneş , Aykut'a en iğneli ve en güzel cevabı vermişti .

Ama geçen Ligtv'de duvara konuşmaya devam edeceğiz sanırım demiştir Şenol Güneş .

Şenol Güneş , Aykut'a en iğneli ve en güzel cevabı vermişti .

Ama geçen Ligtv'de duvara konuşmaya devam edeceğiz sanırım demiştir Şenol Güneş .

Ne cevap verdi ya?

Sadece planlarına alet oldular. Açıklama yarışına döndüler. Zaten istedikleri bu değil mi?

Şuan yapılan açıklama gibi sert bir açıklama ile tüm işi bitirebilirlerdi.

helal olsun daima ezilenin yanindayiz,yardir trabzon.

Bursa,Trabzon ve Fenerbahçe'nin hakemlerden ve federasyondan şikayet etme hakları eşit derecede yoktur. Üçüde bariz bir şekilde kollanmaktadırlar. Bunu bir oyun olarak görmesek bile hakemler bu üçlü koptuğu için her maçı onlar kazansın diye ellerinden geleni yapıyorlar.

Galatasaray'ın durumundan ötürü Fener ve Trabzon ile oynayacağı maçlarda da kasıtlı olarak hakem katliamına uğrayacağı da gün gibi ortadadır.

şu ülkede sporda herkesin midesini bulandıran tek takım olmak bu kadar mı kolay anlamıyorum. Ama sezon sonu o akan gözyaşlarını izlemek ayrı bir keyifte oluyor açıkcası. Trabzon bu sene kupayı alacaktır sadece vazgeçmesinler Allahın sopası olmadığını iyi bilsinler.

Anlayacakları bir lisan kullanmışlar. Güzel olmuş.

tam komedi...

rüstü hakeme pozisyon penalti diye yalvariyor penaltiyi ver diyor,simaonun golü verilmedi,kayseri macinda kayseriye penalti verilmedi,manisa macindada manisa'ya penalti verilmedi,ilk yarida'da 3-4 mac daha vardi böyle.

Fener simdi lider oldu trabzonda aglama basladi.... gercekten cok komik

Şener'den U dönüşü!Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener'in Kulüpler Birliği Başkanı Aziz Yıldırım hakkında kısa süre içinde gösterdiği iki farklı davranış dikkat çekti.

08 Mart 2011 Salı - 15:47

Sporx.com Trabzonspor Kulübü'nün dün özellikle F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ı hedef alan açıklamaları bordo-mavili kulübün başkanı Sadri Şener'in benzer söylemlerini akıllara getirdi.

Kendisine teklif edilen Kulüpler Birliği Başkanlığı'nı "Aziz Yıldırım'ın orada olması kulüpler için büyük bir avantajdır" diyerek geri çeviren Şener'in bu konuda yaptığı "fikir değişikliği" kafaları karıştırdı. Trabzonspor'dan bugün yapılan resmi açıklamada Aziz Yıldırım'ın Kulüpler Birliği Başkanlığını bırakması istenirken, Sadri Şener'in kısa bir dönem önce bu konuda verdiği açıklamaları hafızalara getirdi.

İŞTE ŞENER'İN KULÜPLER BİRLİĞİ İLE İLGİLİ HAFIZALARDA KALAN GÖRÜŞÜ:

"Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener'i eskiden beri tanırım. Çok iyi bir aile çocuğu. Medeni bir insan. Destekler miyim, evet desteklerim. Ben memnunum Federasyon'dan. Memnun olmamam için de bir sebep yok. Ben devam etmesini isterim kendisinin. Güzel şeyler yapıyor. Ciddi gelirler var. Takır takır da ödeniyor bu paralar"

"Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım çok çalışkan biri. O, Kulüpler Birliği'ne her şeye hazırlıklı olarak geliyor. Ben onları yapamam açıkçası. Dünya kadar işle uğraşıyor. O'nun orda olması kulüpler için avantaj"

Lig TV - 15 Aralık 2010

"… Kulüpler Birliği'ne gelince... O yapının bir yaptırımı yok.

Kulüpler Birliği Başkanlığı bana teklif edildi ama kabul etmedim, edemezdim de. Trabzonspor'a gerçekten de çok yoğun bir mesai harcıyorm. Kulüpler Birliği'ne de zor bir alan. Ayrıca şimdiki Başkan'ı Aziz Yıldırım da bu işe büyük vakit ayırıyor, özen gösteriyor"

Fanatik – 9 Ekim 2008

Şener'den U dönüşü!Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener'in Kulüpler Birliği Başkanı Aziz Yıldırım hakkında kısa süre içinde gösterdiği iki farklı davranış dikkat çekti.

08 Mart 2011 Salı - 15:47

Sporx.com Trabzonspor Kulübü'nün dün özellikle F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ı hedef alan açıklamaları bordo-mavili kulübün başkanı Sadri Şener'in benzer söylemlerini akıllara getirdi.

Kendisine teklif edilen Kulüpler Birliği Başkanlığı'nı "Aziz Yıldırım'ın orada olması kulüpler için büyük bir avantajdır" diyerek geri çeviren Şener'in bu konuda yaptığı "fikir değişikliği" kafaları karıştırdı. Trabzonspor'dan bugün yapılan resmi açıklamada Aziz Yıldırım'ın Kulüpler Birliği Başkanlığını bırakması istenirken, Sadri Şener'in kısa bir dönem önce bu konuda verdiği açıklamaları hafızalara getirdi.

İŞTE ŞENER'İN KULÜPLER BİRLİĞİ İLE İLGİLİ HAFIZALARDA KALAN GÖRÜŞÜ:

"Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener'i eskiden beri tanırım. Çok iyi bir aile çocuğu. Medeni bir insan. Destekler miyim, evet desteklerim. Ben memnunum Federasyon'dan. Memnun olmamam için de bir sebep yok. Ben devam etmesini isterim kendisinin. Güzel şeyler yapıyor. Ciddi gelirler var. Takır takır da ödeniyor bu paralar"

"Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım çok çalışkan biri. O, Kulüpler Birliği'ne her şeye hazırlıklı olarak geliyor. Ben onları yapamam açıkçası. Dünya kadar işle uğraşıyor. O'nun orda olması kulüpler için avantaj"

Lig TV - 15 Aralık 2010

"… Kulüpler Birliği'ne gelince... O yapının bir yaptırımı yok.

Kulüpler Birliği Başkanlığı bana teklif edildi ama kabul etmedim, edemezdim de. Trabzonspor'a gerçekten de çok yoğun bir mesai harcıyorm. Kulüpler Birliği'ne de zor bir alan. Ayrıca şimdiki Başkan'ı Aziz Yıldırım da bu işe büyük vakit ayırıyor, özen gösteriyor"

Fanatik – 9 Ekim 2008

adam usenmemis 3 yil oncesinin haberini almis cikarmis yayinlamis sunu demek istiyor yani aslinda: bu sener guvenilir bi insan degil bi dedigi bi dedigini tutmaz siz bakmayin bu adamcagizin laflarina

aslinda aziz baskan saglam cevik durust biridir!!!!

adam usenmemis 3 yil oncesinin haberini almis cikarmis yayinlamis sunu demek istiyor yani aslinda: bu sener guvenilir bi insan degil bi dedigi bi dedigini tutmaz siz bakmayin bu adamcagizin laflarina

aslinda aziz baskan saglam cevik durust biridir!!!!

aynen dediğiniz gibi .

Çok sert bir açıklama. Trabzon ağır bir ceza alır federasyondan.

la bence bu hakemlerın hıçbışıden haberı yok sadece buyuk klup lehıne karar verırken tırsıyolar bunlar benı hupletır dıye:D ne bılım boyle buyuk bı organızasynda herkes de bundan bahsedeken kım neyle şıke yapacak?:D oyuncu yapar ama hakem yapamaz son dönemde...

beline kuvvet trabzon

fenere yedirmeyin hakkınızı...

Allah'ınızın aşkına elinizi vicdanınıza koyun azıcık. Sene başından beri Aziz Yıldırım 1 kere hakemler hakkında konuştu dediği şu hakemlerden memnun değiliz. Aykut Kocaman bir kere konuştu penaltı standartı yok dedi. Şenol Güneş kaç kere konuştu hakemler hakkında her maç sonrası söze hakemler hakkında konuşmak istemiyorum diye başlıyor 10 dakika hakem konuşuyor. Son Bjk maçında yazılı açıklama yapıyor pozisyon penaltı kırmızı kart diye araya ekliyor. Bu kadar mı köreldi gözümüz ya!!! Aykut Kocaman açıklama yaptı yanlış ama aynı yanlışı sürekli yapan Şenol Güneş peygamber oldu bu ülkede.

Allah'ınızın aşkına elinizi vicdanınıza koyun azıcık. Sene başından beri Aziz Yıldırım 1 kere hakemler hakkında konuştu dediği şu hakemlerden memnun değiliz. Aykut Kocaman bir kere konuştu penaltı standartı yok dedi. Şenol Güneş kaç kere konuştu hakemler hakkında her maç sonrası söze hakemler hakkında konuşmak istemiyorum diye başlıyor 10 dakika hakem konuşuyor. Son Bjk maçında yazılı açıklama yapıyor pozisyon penaltı kırmızı kart diye araya ekliyor. Bu kadar mı köreldi gözümüz ya!!! Aykut Kocaman açıklama yaptı yanlış ama aynı yanlışı sürekli yapan Şenol Güneş peygamber oldu bu ülkede.

Sen şu dediklerini inanarakmı yazdın, ha pardon biz körüz. Körün istediği bi göz, Allah verdi iki göz ;)

Aziz Yıldırım hakemler hakkıda konuştu mu?Ulan bu adam değil mi hakemin soyunma odasına inip ana avrat küfür eden üstelik fenerin aleyhine doğru düzgün hata yapılmamışken yaptı bunu.Ayrıca Aykut Kocaman değil miydi konyanın başındayken fenerbahçe kollanıyo diye teknik direktörlükten istifa eden?

Sende ALLAH askina bi maclari izle ve olanlari takip et. Gecen sene Eskisehir macinda korner olmayan pozisyonda golu yediginiz icin yonetiminiz resmen TFF yi tehdit etti. Her hakem hatasindan sonra Sekip Mosturoglu cikip hakemler hakkinda konusurken, bu sene niye gozukmuyor???

Tabiki siz haric diger kulupler haklarini arayacaklardir ve hakemler hakkinda konusacaklardir. Sizin aleyhinize ne oluyor ki Aykut hocanizda cikip hakemler hakkinda konussun???

Üst Alt