trabzonspor taraftarı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

trabzonspor taraftarı

düşünme gibi bir özellikleri olmayan garip taraftarlardır. maç için kavga da ederler adam da öldürürler. bizzat şahit olduğum olaylar var.
trabzon dışındaki şehirlerde kuzu gibidirler herkes sever ve trabzonda da öyle olduklarını sanarlar kısacası trabzonda bulunmamış olan bilmez nasıl bir şey olduklarını.

o istanbulda izmirde ankarada kuzu gibi olan arkadaşınız trabzona adım atınca vahşileşir sürü psikolojisi ile sağa sola saldırır.

aslında onlar en iyi özetleyen cümle budur

------------rerererarara alıntı---------------
tamamen refleksleriyle yasayan taraftar grubu. olaylari degerlendirmek, analiz etmek, yorumlamak falan gibi ozellikleri yok. anlik hangi refleksleri devreye giriyorsa o sekilde reaksiyon gosteriyorlar. bu sekilde yasayan canlilara ne dendigini de yazmayayim artik.
------------rerererarara alıntı---------------

Dunyanin en buyuk aptal surusudur.Eziklikleriyle tum dunyada nam salmasi gerekir fakat dunyanin umrunda bile degildir hamsi spor taraftari.Ayni zamanda bu kadar silik ve bos insanlar toplulugudur

Bugun trt de mac boyunca hic susmadilar diye soyleniyodu, ben sahsen duymadim selcuk ve buraki isliklamalri disinda. 90dan snra kapadim ortalik karismis sahaya cisim fln atmislar sanirim.
Ilginc bi taraftar grubu var, takimlarina yarardan cok zarar verdigini de unutmamak lazim

SM-T110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence bunlar Fenerliler den daha beter.

Fenerlilerin en azından ne mal olduğu belli, bunlar dönek. Kardeşlik mesajları veren bu mallar degilmiydi biz bunlara şike mevzusunda destek olurken stadimizda pankartlar açarken.

Bugün yine gördük ki Galatsarayın kendinden başka dostu yoktur. Ki içimizde de yeterince düşman var ama o ayrı bir konu.

hele topçularının maç sonundaki sevinçleri görülmeye değerdi !!!

ayrıca balık zihni güçlendirir lafının bir masal olduğunun da ispatıdır.

3 temmuz sürecinde kendilerine en çok kimin destek verdiğini hatırlamamalarından mütevellit diyorum ;)

Bu hamsi kafalilarla iyi gecinmeyeceksin bunlarla dövüştüğün zaman kazanırsın şikeciler bunları psikolojik olarak çok iyi yipratiyor bize karşı çok rahat oynuyorlar ve bazen yeniyorlar ama şikecilere karşı kaybediyorlar

Şu angutların diline düştük.

a3b1181277092bc361e3fd2ab4e9c1a6.jpg

Bizim sucumuz.

Böyle bir oyun sergileyerek ellerine biz verdik bu firsati.

Cikip adam gibi oynasak ve mac farkli bitse mosmor olan kendileri olurdu.

Çok fazla abartmaya gerek yok biz de yenseydik Trabzon kümeye diyecektik. Herkes birbirinin damarına basıyo ki olması gereken de bu bence

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt