Trabzonspor'a 3-5 Maç Cezadan Bahsediyorlar! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor'a 3-5 Maç Cezadan Bahsediyorlar!

Hatirlarmisiniz biz şu meşhur "Sulu derbi" de sahaya atilan pet sisedeki sular sebebi ile 5 mac ceza almistik.

Fbliler su selcugun 2-2 isareti yaptigi macta kendini sampiyon sanip heryeri yakip yikmisti o da 5 mac aldi!!

Ya trabzonda kacinci olay? Burda hakeme saldiri var, tellerin direklerin indirilmesi var, sahaya atilan koltuklar var karsiligi 3-5 mac mi?

Eger o kadarcik ceza planlaniliyorsa hic verilmesin!!

Sonra bu olaylarin onlemi nasil alinmiyor?? Ilk hatalarinda verecektin 5 mac bak yapiyorlat mi bi daha? Hep affettin sonuc??

Hakeme saldirdilar, dunyaya rezil ettiler bizi yine! Ya arkadas hangi 1. Ligde hakeme saldiri gordun Avrupada??

Simdi de 3-5 mac ceza ve o psikopatin salinmasi cezayi tesviktir.

Simdi "aaa ceza azmis bir dahakine rakip oyuncuyu hakemi bicaklayalim" dedirtip cesaretlendireceksin tum psikopatlari!!!

Simdi akp trabzon vekilleri sucu oradan kaldirmak icin tesviki nesaide. Yaziklar olsun boyle bir duzene! :(

Son düzenleme:
Ceza su olmali: Taskinlik cikardigi belirlenen insanlara belli bir sure maclara gitmeme cezasi, kale arkasi tribunun bir mac kapatilmasi, ilerki maclar icin guvenlik onlemlerinin siklastirilmasi (daha fazla guvenlik, giriste daha fazla kontrol, tribun-saha arasina barikat fln)
BU KADAR
Kurunun yaninda yas yanmasi gibi boktan bir ceza sistemi var malesef
Ayrica bu cezalarin da taraftarlari dellendirdigini dusunuyorum. Sonucta ceza tspora ve taraftarlarina veriliyor ama spesifik cezalar verilmiyor. Yani stadin 5 mac kapatilip sonra hicbisey olmamis gibi ayni guvenlikle acilmasindansa sadece taskinlik yapan tribun(ler) kapatilip, taraftarlara ivediliknen cezalar verilmesi ve de su su guvenlik onlemlerinin alinmasi ZARURIdir gibi bir vaziyet ortaya cikmasi, benim dusunceme gore daha vaciptir. #my2cents

Eyvah yanlis yerde acmisim konuyu! :(

Sıkıntı yok taşırız :)

Ceza alması gerektiği kadar değil, ceza verilmesi gerektiği kadar alacaklardır. Olayı eğer trabzonspor'a efsane ceza verelim bak kararlıyız deyip tepkileri önleyelim derlerse 2 sene ceza bile verebilirler ama döven taraftarın serbest bırakılması bunun olmayacağının ipucusunu veriyor. 3-5 maç verirler demek ki daha insanların sabır taşı daha çatlamamış.

Su attık diye 5 maç kilitlediler. Bundan dolayı sezonluk kapatılması gerekir.

Bize cezalar sudan ucuz. Fenerbahçe'nin şampiyonluğu Bursa'ya kaybettiği yıl bildiğimiz iç savaş çıktı Kadıköy'de ne ceza verdiler ? Bunu da geçiştirecekler elbette. Ha şu var; Biz böyle bir şey yapmış olsak 20 maç falan arenanın göremezdik.

Son düzenleme:
Bu olaya verilebilecek herhangi bir cezanın yeterli olup olmayacağını bilemiyorum. Dün o sahaya inen kişi belki elinde bıçakla da inebilirdi. Malum statlarda arama falan hak getire, isteyen istediğini bir şekilde sokuyor. Ha öldürse bile yine 3-5 maçtan bahsedilirdi buna da adım gibi eminim. Bu düzen böyle gelmiş böyle gidiyor.

TFF ve devlet olarak adaleti sağlamadığın Zaman 17 yaşındaki çocuk adalet vermeye kalkar ve bu ileride çok kötü durumlara sebebiyet verir.

Üst Alt