Trabzonspor'da Yeniden Ersun Yanal Sesleri! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor'da Yeniden Ersun Yanal Sesleri!

Trabzonspor'da yeniden Yanal sesleri...

Yönetim ile Mandıralı arasında iplerin kopma noktasında olduğu belirtiliyor.

Trabzonspor'da kötü gidişat durdurulamazken, yönetim ise acil eylem planları yapıyor. Üst üste alınan mağlubiyetlerle ligin alt sıralarına gerileyen ve tarihinin en kötü dönemimini yaşayan bordo-mavililerde moraller, bir hayli bozuk...

Karadeniz ekibinde yönetim, Torku Konyaspor maçında da olası kötü bir sonuç alınması durumunda takıma müdahale etmeyi düşünüyor. Bu bağlamda yeniden Ersun Yanal isminin gündeme geldiği ve hafta sonu Konya'da puan kaybı yaşanırsa, tecrübeli teknik adamın Trabzon'a davet edileceği öğrenildi.

Başkan Muharrem Usta'nın Yanal'ı sezon sonunu beklemeden göreve getirip, kendisine gelecek sezonun da planlarını yaptıracağı kaydedildi.

Yanal'ın planları doğrultusunda yeni sezona hazırlanacak olan Trabzonspor'da başarılı teknik direktörün kendi ekibiyle gelip çalışmalara başlayacağı kaydedildi.

Yanal teklife sıcak bakıyor!

Daha önce iki kez bordo-mavili kulüpte çalışan Ersun Yanal'ın da teklife sıcak baktığı belirtildi.

Başkan Muharrem Usta, göreve geldiğinin ilk günlerinde de Ersun Yanal'a teklifte bulunmuş ancak anlaşma sağlanamamıştı.

Mandıralı ile yönetim arasında görüş ayrılığı!

Öte yandan, yönetim kurulunun hafta içinde Hami Mandıralı'ya "Yanına eski futbolculardan bir yardımcı al" teklifi sunduğu ancak genç teknik adamın reddettiği öğrenildi.
Mandıralı'nın Erkan Zengin'e ceza verilmesi yönünde yönetime verdiği raporun da bordo-mavili yönetim tarafından kabul görmediği kaydedildi.

TRTSPOR

Siz daha beğenmeyin ama sakın ola şikayet etmeyen Okan'ı , Cihat Arslan'ı saha kenarında görünce...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt