Trabzonspor'dan Açıklama: "Fenerbahçe şike yapmıştır" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fbye kıyasla daha az da olsa Ts de aynı haltları yediği için 10/11 şampiyonu üçüncü sıradaki Bursaspor olarak tayin edilmelidir.

Bu eziklere yapılan her şey mubah bu arada iflah olmaz bir kitleleri var.

Trabzon zerre umrumda değil ama başkan çıksın sallasın fenere. Hocanın milli takım olayını sanki cebinden ödüyormuş gibi ağzında sakız edenlere çıksın sallasın, kendilerine gelsinler. Vizyon her konuya salça oluyor. Resmi siteden fenerbahçenin şike yaptığı ve kupanın ts ye verilmesi gerektiğine dair görüş belirtilsin.
Ünal Aysal ın şu sözünü ayrıca buraya bırakıyorum.
"Bu ateş üfleyerek sönmez"

NoImgThumb.gif

Turkcell Süper Lig (Profesyonel Takım)

Maç Kodu: 1297

iconBayrak.gif
HÜSEYİN AVNİ AKER
9.05.2004 - 19:30

iconHakem.gif
CEM PAPİLA(Hakem)

iconHakem.gif
BİROL BUDAN(1. Yardımcı Hakem)

iconHakem.gif
HAYATİ DOĞAN(2. Yardımcı Hakem)

iconHakem.gif
ZAFER ÖNDER İPEK(Dördüncü Hakem)

iconGozlemci.gif
OĞUZ SARVAN(Gözlemci)

iconGozlemci.gif
SADIK DEDA(Gözlemci)

Onlar bu maçtan beri bize takık öncesinde aramız çok iyidi.Fener medyası yatacaklar diye diye gaz vermişti.Yenselerde muhtemelen Şampiyon olamayacaklardı o da işin başka kısmı.

NoImgThumb.gif

Turkcell Süper Lig (Profesyonel Takım)

Maç Kodu: 1297

iconBayrak.gif
HÜSEYİN AVNİ AKER
9.05.2004 - 19:30

iconHakem.gif
CEM PAPİLA(Hakem)

iconHakem.gif
BİROL BUDAN(1. Yardımcı Hakem)

iconHakem.gif
HAYATİ DOĞAN(2. Yardımcı Hakem)

iconHakem.gif
ZAFER ÖNDER İPEK(Dördüncü Hakem)

iconGozlemci.gif
OĞUZ SARVAN(Gözlemci)

iconGozlemci.gif
SADIK DEDA(Gözlemci)

Onlar bu maçtan beri bize takık öncesinde aramız çok iyidi.Fener medyası yatacaklar diye diye gaz vermişti.Yenselerde muhtemelen Şampiyon olamayacaklardı o da işin başka kısmı.

%100. Yok Necati gol atınca deli gibi sevinmiş, yok bu şöyle demiş diye bu maça nefret kusan bir sürü trabzonlu var. Gerçi bunların rasyonel bir sebebe ihtiyaçları yok bir eylemde bulunmaları için.

Beyler mevcut durumda Trabzon'a kızgın olmanız o sezon Trabzon'un şampiyon olması gerçeğini değiştirmiyor.

evet de bu bizim sorunumuz değil artık. alan razı veren razı, TS gerçekten şampiyonluğun peşinde olsaydı ali ile kanka olmazdı başkanları.
Alan razı veren razı ise bu konuya müdahil olmak camiamıza düşmez. Onlar kendi aralarında halletsinler. Bizi artık ilgilendirmiyor

Burdaki galatasaralilarin neden zoruna gidiyor onu anlamadim adamlar fbye kol gibi yerlestirmisler size noluyor.

2010 2011 sezonu sampiyon iddaa ettikleri gibi trabzonspordur haklari yendi.

Trabzon'un hakkı yenilmemiş layığı ne ise o yapılmış. Bu konuda Aziz başganımızı tebrik ediyorum az bile yapmış.

Valla Damat Berat Albayrak ve İçişleri Bakanı Soylu da Trabzonlu ve gittikleri yerde 2010-2011 şampiyonu Trabzonspor diye lanse ettiler çok tepki çekmişlerdi bu sene bu yüzden. Mahkeme kararını merakla bekliyorum bu yüzden. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz.

Üst Alt