Trabzonspor'dan Mayke Atağı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor'dan Mayke Atağı!

050120161102445575623_2.jpg

Avrupa ve Güney Amerika’yı tarayan Trabzonspor, sonunda Cruzeiro’da forma giyen Mayke’de karar kıldı.

Trabzonspor yönetimi, Belçikalı oyuncusu Cavanda’nın Galatasaray’a satılmasıyla, bu mevkide oluşan boşluğu doldurmak adına çalışmalarını sürdürüyor. Avrupa ve Güney Amerika’dan birçok sağ bek ile görüşen Trabzonspor’un, Brezilya ekibi Cruzeiro’nun 24 yaşındaki yıldız futbolcusu Mayke ile görüştüğü belirlendi.

Sambacıyla yıllık 750 bin Euro’ya el sıkışan ve prensipte anlaşan Fırtına yönetimi, oyuncunun kulübü Cruzeiro’ya da 1.3 milyon Euro’luk bir teklifte bulundu. Futbol hayatı boyunca Cruzeiro’dan başka takımda forma giymeyen Mayke, geçen sezonki Teknik Direktörü Marcelo Oliviera tarafından çok fazla tercih edilmedi ve yalnızca 4 maçta forma giydi.

GİTMEK İSTEDİĞİNİ BİLDİRDİ

Yıldızının bir türlü barışmadığı Oliviera’nın, haziran ayında takımdan gönderilmesine karşın, takımdan ayrılmayı aklına koyan ve bunu da yönetime bildiren Mayke’nin, Trabzonspor’da forma giymek istediği ve kulüplerin bir an önce anlaşmasını beklediği ifade edildi.

AMK Gazetesi

1'er m euro'lara alınan topculardan büyük takım mı yaratacaklar. bunlardan bu senede cacık olmaz.

bjk'dende olmayacaktıda piyasada biz yoktuk, ortamı boş buldular.

Videolarda iyi ama Linnes'te Marcelo gibiydi videolarda...

Hic olmadi beceriksiz yerlilerin pesinden kosmuyorlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geçen sezon avrupa'nın büyük takımları peşinden koşuyordu, bizim ligde iş yapar muhtemelen.

Geçen sezon dedim zaten kardeş dikkatli okursan.

Geçen sezon demenin bir anlami yok. 24 yaşinda bu sene doğru dürüst 11 oynamamiş. Peşinde olan sadece bizim laz uşaklari. avrupa peşinde olsa biri alir elbet. Trabzona mi düşer. 1 senede ne değişmiş.

Edit- ben kötü topçudur demiyorum. sen geçen sene avrupa peşinde diyince bunu söyledim.

Son düzenleme:
Geçen sezon demenin bir anlami yok. 24 yaşinda bu sene doğru dürüst 11 oynamamiş. Peşinde olan sadece bizim laz uşaklari. avrupa peşinde olsa biri alir elbet. Trabzona mi düşer. 1 senede ne değişmiş.

Geçen sezon demenin anlamı yok derken bir tarafımızdan uydurmadık herhalde.

Haberleri araştırırsan görürsün.

Inter, Napoli, Milan, Sporting, Benfica, Porto bu tarz iyi takımlarla ismi geçti hep avrupa basınında.

Geçen sezon demenin anlamı yok derken bir tarafımızdan uydurmadık herhalde.

Haberleri araştırırsan görürsün.

Inter, Napoli, Milan, Sporting, Benfica, Porto bu tarz iyi takımlarla ismi geçti hep avrupa basınında.

Sen niye sinir yaptin böyle. İSMİ geçtiyse alirlar. Trabzon'a düşmez işte. Sana birşey demedim. Sakin ol:(

GGeçen sene ben de bu adamın ismini çok duyuyordum.Hatta habere girerken tanıdık isim diye düşünuyordum arkadaşın dediği gibi herhalde trasnfer dedikodularda falan duydum çokca.

Yav ne sinir ne yapacağım :DD

Basında çıkan transfer haberlerini söylüyorum, onun dışında farklı bir şey de söylemedim.
Gerçekleştiremediğin transferlerden dolayı çok gerginsin Can. Xd

Daha öncede dediğim gibi senin önerdiğin ya da desteklediğin adamlar çoğunlukla gelmiyor bir eren geldi.

bizde bir ara prates vardı.tarzı ona benziyor biraz ama çok dağınık oynuyor.klasik anadolu takımı topçusu olur bundan.

Üst Alt