Trabzonspor'un Yeni Başkanı Ahmet Ağaoğlu Oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor'un Yeni Başkanı Ahmet Ağaoğlu Oldu

Bir not daha türk sporuna gerçek manada şirketleşmeyi getiren ilk kişidir malum o yıllarda biz tüm gelirleri futbol aş'ye tüm giderleri de sportif aş'ye bırakmış temettü ödüyor ayağımıza sıkıyorduk o tarihlerde Ahmet Bey aşağıdaki şirketleri kurdurdu ki hala trabzonspor'un malıdır bunlar;

1) Trabzonspor Ticari Ürünler ve Turizm İşletmeciliği Ticaret A.Ş.
2) Bordo Mavi Enerji Elektrik Üretim Ticaret A.Ş.
3) Trabzonspor Telekomünikasyon Danışmanlık ve Servis Hizmetleri Ticaret A.Ş.

Açıkçası böyle ne yaptığını bilen, düşük profil, camiasının karekterini yansıtan isimleri çok severim. Ahmet Ağaoğlu göreceksiniz önce şenol güneşi getirecek sonra ne kadar yıldız ve yabancı varsa kovarak maliyetleri düşürecek ardından da abdülkadirler, yusuflar, caferler, yunus emrelerle şampiyonluğa yürüyecek...Kayda girsin :)

Gemi kaptanı ve pilot yav adam aynı zamanda.

Golf olayı bayağı sonradan başlıyor.

Bir adam hayati boyunca gemi kaptanligi, pilotluk, kulup baskanligi gibi surekli hazzini tatmin etme turunde islerle ugrasmissa kimse onun kisiliginin bir anda degisip kulube birseyler vermenin Agaoglu'nun beyin yapisinda oncelik olacagini dusunmesin. Cocuklar narsisttir. Empati kuramazlar. O yuzden hayal ettikleri meslekler Pilotluk, futbolculuk, kaptanlik gibi kisiye hazzin dorukta oldugu, insanlarin ona giptayla baktigi turde meslekleri hayal ederler. Agaoglu'nun babasina bir bakin. Doymayan bir mide. kendinden yari yas kizlar. Bu tur insanlarda 'verme' icgudusu yoktur. Surekli 'almak' vardir. Narsist'in ogluda narsist. gemicilik, kaptanlik , pilotluk oyunlari artik kesmiyor. Artik Football manager zamani. Trabzon halkinin onu daha cok pohpohlama zamani. Agaoglu'nun babasi gibi pohpohlanmaya cok ac bir beyni var.
Goz gore gore nasil insanlar bu herifleri baslarina getiriyor. Inanilmasi zor ve guc bir durum. Only in Turkiye

Açıkçası böyle ne yaptığını bilen, düşük profil, camiasının karekterini yansıtan isimleri çok severim. Ahmet Ağaoğlu göreceksiniz önce şenol güneşi getirecek sonra ne kadar yıldız ve yabancı varsa kovarak maliyetleri düşürecek ardından da abdülkadirler, yusuflar, caferler, yunus emrelerle şampiyonluğa yürüyecek...Kayda girsin :)
Geçti o devirler.
Trabzon sittin sene şampiyon olamaz.
Yakınına bile gelemez.
Isterse 2 tane Messi çıkarsın alt yapıdan.

Gscimbom Mobile

Gemi kaptanı ve pilot yav adam aynı zamanda.

Golf olayı bayağı sonradan başlıyor.

Bir adam hayati boyunca gemi kaptanligi, pilotluk, kulup baskanligi gibi surekli hazzini tatmin etme turunde islerle ugrasmissa kimse onun kisiliginin bir anda degisip kulube birseyler vermenin Agaoglu'nun beyin yapisinda oncelik olacagini dusunmesin. Cocuklar narsisttir. Empati kuramazlar. O yuzden hayal ettikleri meslekler Pilotluk, futbolculuk, kaptanlik gibi kisiye hazzin dorukta oldugu, insanlarin ona giptayla baktigi turde meslekleri hayal ederler. Agaoglu'nun babasina bir bakin. Doymayan bir mide. kendinden yari yas kizlar. Bu tur insanlarda 'verme' icgudusu yoktur. Surekli 'almak' vardir. Narsist'in ogluda narsist. gemicilik, kaptanlik , pilotluk oyunlari artik kesmiyor. Artik Football manager zamani. Trabzon halkinin onu daha cok pohpohlama zamani. Agaoglu'nun babasi gibi pohpohlanmaya cok ac bir beyni var.
Goz gore gore nasil insanlar bu herifleri baslarina getiriyor. Inanilmasi zor ve guc bir durum. Only in Turkiye
Babası?

Biri 60 biri 64 yaşında, ne anlatıyon yine, akraba bile değiller.

Profesyonel işi ne gemi kaptanlığı ne pilotluk ne de golfçülük yapmayın arkadaşlar perşembe pazarı diyorum tedarikçilik diyorum adam reel sektörün taa içinden öyle laz müteaahhit değil bugünün zengini sonradan görme de değil ağzında altın emzikle doğmuş babadan zengin monşer de değil sosyaetik playboy da...Ne bekliyorsunuz ki hazreti ömer mi gelip yönetecek tövbe estağfurullah türk kulüplerini...

Geçti o devirler.
Trabzon sittin sene şampiyon olamaz.
Yakınına bile gelemez.
Isterse 2 tane Messi çıkarsın alt yapıdan.

Gscimbom Mobile
Ne geçti? Ne değişti türk futbolunda :) Borç diyorsan bizden sonra en iyi durumda olan büyük takım trabzon?
Ben gittim yerinde gördüm.
Insanlar öyle eskisi gibi coşku ve aidiyet duymuyor.
Hele iki üç kötü sonuç gelirse hemen sırt çeviriyorlar.

Şampiyonluk için para lazım taraftar lazım kaliteli futbolcular ve teknik heyet lazım ve yönetici lazım.
Öyle Onur la Abdülkadir le olacak işler değil.

Rakip te Talisca Gomis Adebayor varken sen Abdülkadir Yusuf Burak la anca 4. olursun.
Şenol bile kurtaramaz çünkü onun da karşısında Fatih hocam var.

Demem o ki o inançla hırsla kazanılan şampiyonluklar mazide kaldı.
Futbol kaliteli ayak ve beyinlerle oynanır.

Gscimbom Mobile

Şampiyonluk için para lazım taraftar lazım kaliteli futbolcular ve teknik heyet lazım ve yönetici lazım.

Rakip te Talisca Gomis Adebayor varken sen Abdülkadir Yusuf Burak la anca 4. olursun.

Gscimbom Mobile
En kaliteli türkler trabzonda...Burak'ı kastetmiyorum Ahmet Başkan ilk onu def edecek onur ile olcayı tutar sevdiği tipteler ama sosa-kucka-onazi-burak kovulacaklar...Ayrıca kan kokusu alan tonyalıları-vonalıları-erdoğduluları yabana atma sen trabzonspor geleneği ve genetiği gereği ilk 10 hafta yarıştan kopmazlarsa son haftaya kadar götürürler...

Gscimbom Mobile
En kaliteli türkler trabzonda...Burak'ı kastetmiyorum Ahmet Başkan ilk onu def edecek onur ile olcayı tutar sevdiği tipteler ama sosa-kucka-onazi-burak kovulacaklar...Ayrıca kan kokusu alan tonyalıları-vonalıları-erdoğduluları yabana atma sen trabzonspor geleneği ve genetiği gereği ilk 10 hafta yarıştan kopmazlarsa son haftaya kadar götürürler...
Iki tane kaliteli türkleri saya bildim açıkçası.
Hadi abartılmış Yusufu da eklersek üç olur.

Okay
Abdülkadir ve Yusuf.

fenerde bjk da hatta bizde bile daha fasla kaliteli yerli var. İbb de bile daha fasla var galiba

Gscimbom Mobile
Işte tam o genetikten pek birşey kalmamış.
Bence trabzon son seneler gibi 10. ve 4. arası gidip gelir.
At fava bekle.

Gscimbom Mobile

Bunlar kim?
Kaleci Onur ise kaliteli olduğunu düşünmüyorum açıkçası.
yeni yıldızlar üstat cafer tosun türkiyeye gelmiş geçmiş en iyi ön libero olacak hatta modern tugay kerimoğlu bence...
Abdurrahim geleceğin a milli sol beki
Yunus Emre mustafa yumludan iyi olacak...
Onur en iyi türk kaleci...üstat durumlar böyle nasıl ki geçen seneye kadar yusuf bu seneye kadar abdülkadir bilinmiyordu bunlar da o hesap...

Bunlar kim?
Kaleci Onur ise kaliteli olduğunu düşünmüyorum açıkçası.
yeni yıldızlar üstat cafer tosun türkiyeye gelmiş geçmiş en iyi ön libero olacak hatta modern tugay kerimoğlu bence...
Abdurrahim geleceğin a milli sol beki
Yunus Emre mustafa yumludan iyi olacak...
Onur en iyi türk kaleci...üstat durumlar böyle nasıl ki geçen seneye kadar yusuf bu seneye kadar abdülkadir bilinmiyordu bunlar da o hesap...
Ona bakarsan bizim alt yapıda çok daha fasla oyuncularımız mevcut.
Avrupa şampiyonasında yarı final oynamış 7 tane as oyuncumuz mevcut.

Ozan kabak çok klas stoper ki Avrupa'da bile takip edilen birisi.
Mustafa kapı Türkiye'nin en iyisi bence gelecek gençler arasından.
Yunus var Atalay var.....

Daha genç Alt yapı kategorisinde bile yetişen çok iyi gençlerimiz var ki Avrupa takımları ile başa baş mücadele edip bazıları Avrupa'da turnuvada bile birincilik getiriyor.

Ona bakarsan bizim alt yapıda çok daha fasla oyuncularımız mevcut.
Avrupa şampiyonasında yarı final oynamış 7 tane as oyuncumuz mevcut.

Ozan kabak çok klas stoper ki Avrupa'da bile takip edilen birisi.
Mustafa kapı Türkiye'nin en iyisi bence gelecek gençler arasından.
Yunus var Atalay var.....

Daha genç Alt yapı kategorisinde bile yetişen çok iyi gençlerimiz var ki Avrupa takımları ile başa baş mücadele edip bazıları Avrupa'da turnuvada bile birincilik getiriyor.
Üstat bence hepsi a takıma alınmalı asgari ücret alıyorlar çünkü :) 25-7 olsun 18 kişiyi de biz buluruz çok yazdım bu konuda ama çok heveslenmeyin renktaş zira hindistandaki dünya kupasını izledim hiçbiri üst düzey futbolcu olamayacak en iyileri recep gül düşün...Dost acı söyler...

Üst Alt