trabzon'un holigan bir şehir olması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

trabzon'un holigan bir şehir olması

Secimlerden belli zaten ne kadar cahil insan toplulugu olduklari. Ama terrörist demekde olmaz. cahilik dedigim gibi
(Hepside degil tabikide)

2 sene önce bende böyle bir şey söylemiştim, adımız holigana çıkmıştı.

her fırsatta dediğim gibi bunlarda beyin yok yenildiğimiz için demiyorum ilk maçtada yendiler. ama her maç olay her maç sahaya bir şey atılıyor. çünkü poliside tribündekinden farklı değil.

trabzonda linç edip hastanelik etseler sizi polis trabzonlu diye bir bok yapmaz.

Cahilller en büyük sorunları bu bunların bügün skordan çok bu densizlerim yaptıgı çirkefliklrr üzdü beni biz onlar desteklerkn

ne biçim bir konudur bu herhangi bir şehire terörist deme hakkını nerden buluyorsunuz ,pravokatörlük yapmayın

trabzonspor_fenerbahce_macinda_kirilan_direk_taraftarlarin_elinde_h15273.jpg

Cahillikle ne alakası var? Her maçta olay çıkaran sahaya sözlü ve fiziki müdahalede bulunan goril sürüsü açık ve net şekilde terör estirmektedir.

Yine de şehir hakkında genelleme yapmaktan imtina edelim derim ben. Trabzonsporlular derseniz amenna.

Son düzenleme:
Sorunlu bir şehir olduğu ortada.rahip öldürürler,ermeni gazeteci öldürürler,gezi protestosu yapan insanları linç etmek isterler,rakip takım otobüsünü kurşunlarlar.her bok bunlarda!!!

Yenilince ağlayan mızıkçı çocukları hatırlatan trişkadan name. Sanki bizim tribün sevgi gösterisinde bulunuyor rakip takıma neymiş küfür etmişler teröristlermiş kafaya bak. Teröristlerin vekil olduğu memlekette sıradan vatandaşın terörist ilan edilmesi normal, meydan boş, "çalın" oynayın.

Üst Alt