Trafikte Hamile Kadının Aracına Saldıran 2 Kişi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trafikte Hamile Kadının Aracına Saldıran 2 Kişi

Rahatsızlık geçiren annesine giden adam engel tanımadan ve zaman kaybetmeden annesine gider. Tepinmez başkasının arabasının üzerinde. Yalan, bir gelenek olduğu için geleneğe uymuş arkadaşlar. Bu tipleri ıslah etmenin tek yolu onlara güçsüz olduklarını göstermektir. Hukuk da burada devreye giriyor diyeceğim ama gülesim geliyor.

Ay canlarım benim ya

Hasta annelerine yetişmek için trafiğin ebesini belleyip emniyet şeridine girmişler

Pis hamike kadın da arabasının dikiz aynasıyla beyfendilerin ayakkabılarının altına vurmuş

Medya ve hamile kadın olayı nasıl çarpıtmış yine

Ülkemize hain planlar kuran baklava lobisinin oyunu olmalı bu

Neyse ki vatandaşımız büyük oyunu görüyor

Sonra ulke neden bu halde, insanlar niye ulkeden kacmaya calisiyor diyorlar. Adamlar hakkinda yasal birsey bile baslatmamislar anladigim kadariyla artik kimler, hangi parti koruyorsa siz dusunun. Ben bu konuda cok anlayisli degilim boylelerini hapse filan atmayacaksin birakacaksin bir meydana halk versin cezasini. Aynisini o cocuk katilleri, sapiklar icinde dusunuyorum niye hapis, mahkeme filan ugrasip birde devletin parasini harciyoruz ki bunlar icin sal bir meydana gerisini halk halleder zaten...:mad::mad:

Onun bunun çocukları.

Emniyet şeridinin bu kadar suistimal edildiği başka bir ülke var mıdır acaba. Geçen sene izine geldiğimde kaç defa dikkatimi çekti. Kuyruk oluştu mu tak diye geçiyorlar emniyet şeridine şerefsizler.

sent via GSC

Bunalara ufak bir para cezasi kesilir baska birseyde olmaz, sonra böyle tipler daha vahim olaylara karisir nasil olsa para cezasi gelecek diye

D-4d-WQXkAAxpiw.jpg

Üst Alt