Transfer bütçemiz 5 milyon TL - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer bütçemiz 5 milyon TL

Cevap: Transfer bütçemiz 5 milyon TL

Yönetimin bu sene yem atacak durumu filan kalmadı...İki sene içinde harcanan paralardan sonra, daha önce de yazdığım gibi Stoch için şartlar zorlanacak...Rijkaard, ligin son maçından sonra yaptığı basın toplantısında ne dedi "Transferde fazla para harcanmayacak." durum bundana ibaret sevgili kardeşim. Haldun Üstünel 1-2 gün içinde yeniden Londra’ya gidiyor...Stoch transferini sonuçlandırmak için... Amauri filan yalan...yok öyle bir şey...Pazartesi gününe kadar süre verildi Halil’le yapılan görüşmede...Halil olmazsa başka alternatiflere yönelecekler... Kaleci konusunda hiç bir girişim yok...daha leo franco kulüp bile bulamadı... Veli Kavlak konusunda da gelişme yok...Bu transferden vazgeçildiği söyleniyor ama ne kadar doğru bilmiyorum. Yanlış bilgi vermek istemem... Yabancı stoper kesinlikle alınacak... Keita haberleri doğru...Eğer iyi bir teklif geldiği takdirde satılması gündemde..

Arda kalacak...Hiç bir yere gitmeyecek...
.

ultrAslan forumundan alıntı.

Çok para harcamadığımız sezonlar, daha iyi sonuçlar elde ediyoruz, bakalım göreceğiz.

Bu sezon maç falan izlemem. Keita, Elano falan giderse ve yerine İnamotolar, Petreler, Barussolar, Carruscalar gelirse.

ne yapmasını bekliyordunuz 70 milyon bütcemiz mı var deselerdi :D sonrada tüm klüpler 10 milyondan açsın her ouyuncuya kapıyı :p

siz çok dikkate almayın bu açıklamaları ben geçen yılda çok duymuştum yabancı almayacaz diyenleri :D

Ayrıca isyan edeceğinize klübe daha çok katkı yapmaya çalışın kombine alın maçlara gidin lisanslı ürün alın... Büyük takımların taraftarlarının takıma katkısı çok büyük..

bence gercekten 5 milyon, public bir sirketin tepesindeki adam boyle konularda yalan soylerse hapse girer. tabi burada oyle, turkiyeyi bilemiyorum

ama unutulmamasi gereken konu bu pesin odeyebilecegimiz miktar ve taksitlere yayilinca farkli olur

adamlar kelime oyunları yapıyor siz burdan sallıyorsunuz belkide bu kadar harcarlar orasını bilemem ama bizim hiçbirzaman bütçemiz yüksek olmadıki biz istediğimiz oyuncuyla görüşür anlaşır arkasından sponsor arayışına gireriz :)

bence gercekten 5 milyon, public bir sirketin tepesindeki adam boyle konularda yalan soylerse hapse girer. tabi burada oyle, turkiyeyi bilemiyorum

ama unutulmamasi gereken konu bu pesin odeyebilecegimiz miktar ve taksitlere yayilinca farkli olur

Bana göre yalan açıkçası ne olursa olsun.. Bariz bir şekilde taktik gibi duruyor Galatasarayın ölüsü bile en az 6-7 milyon euro harcayabilir temmuzda sponsor ücretlerini alacağız yaklaşık 50 milyon Tl tv geliriyle beraber o para daha da artar.. Para var ama borçları kapatmaya çalışacaklar.. Amaç bu yılı şampiyon bitirmek olacak bu yıl bir yıl daha sabretmeliyiz eğer şampiyon olursak çok iyi oyuncular getireceğimize adım gibi eminim...

Ayrıca isyan edeceğinize klübe daha çok katkı yapmaya çalışın kombine alın maçlara gidin lisanslı ürün alın... Büyük takımların taraftarlarının takıma katkısı çok büyük..

abicim gectigimiz yil GS'mizin gelirleri 300 milyon ytl olmus.. daha ne olsun fenevi geride birakmisiz yani..

Üst Alt