Transfer Dönemi Resmen Sona Erdi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Dönemi Resmen Sona Erdi

2021-2022 sezonu yaz transfer sezonu sona erdi. Yaptığımız transferlerin parladığı, rakiplerimizin yaptığı transferlerin ise ellerinde patladığı bir sezon olması dileğiyle.

Transferlerimize 10 üzerinden kaç puan verirsiniz?

Genel olarak transfer dönemimizi değerlendirirsek
7
Gidecekleri gönderemediğimiz ve 1 os ve sol kanat,bek alternatif, yedek kaleci almadığımız için

Transferlerimiz nasıl diye değerlendirirsek
10/10

Babel
Diagne
Fegh
Ömer Bayram

Halen takımda olduğu için 5 diyecektim ama genç transferler ve Akbaba + Falcao gitmesi, 9 veriyorum.

Gedson gelseydi 10 olurdu.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Sol bek ve kaleci yedeği almadığımız için 8 gedson olsa net 10du tabi . Genel olarak herkes memnundur herhalde emeği geçen herkese tekrardan teşekkürler . Artık sahne Fatih hoca ve aslanların . Takım çok genç beklenti büyük bu sene şampiyon olmasakta benim açımdan sıkıntı yok önümüzde uzun seneler var bu kadro ile umarım hepimiz için güzel zevkli, heyecanlı bir sezon olur başarılar Galatasaray'ımız ...

Gedson'dan ötürü yönetime tavır alamam lakin çöpler hususunda gerekli temizlik yapılabilmiş olsaydı muazzam bir dönem geçirmiş olurduk cidden. Bu sebeple 8'lik performans gösterildi bence.

yeni yönetim ve kısa dönem, falcao gönderilişi, gençlik aşısı derken ilk transfer dönemi yönetimin 8 puan bence.. gedson denendi alınamadı çok fiyat çektiler eksi yazmak haksızlık olur.. babel gönderilebilirdi.. feg ve diagne ortadaydı kalmalarında çok büyük problem yoktu keşke gitseler daha iyileri gelseydi ama bu şartlarda çok da kolay değildi..genel olarak heyecanlı bir dönem oldu. transferlerin idare ediliş şekli.. görseller falan oldukça iyiydi.. bu saatten sonra zaten ufak tefek negatiflikleri ön plana çıkarıp paratoner olmaya gerek yok..

Üst Alt