GSC Anket - Transfer Dönemi Sonunda Falcao ve Feghouli'nin Transfer Durumu Ne Olur? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Transfer Dönemi Sonunda Falcao ve Feghouli'nin Transfer Durumu Ne Olur?

Transfer Dönemi Sonunda Falcao ve Feghouli'nin Transfer Durumu Ne Olur?

• Kullanılan toplam oy
    84
  • Anket kapatılmış .
Başkan net bir şekilde sizinle devam etmek istemiyoruz kendinize kulüp bulun demiş. Benim için bu ikisinin takımdan yollanması yapılacak transferlerden daha elzem gibi gözüküyor. Falcao'nun bir nebze daha anlayışlı olup gideceğini düşünüyorum. Soso zaten gitse bugüne kadar giderdi.

Adamlara verdiğimiz maaş çok fazla maaş olarak Feghouli ve İnsigne'nin aldığı paralar eşit.
Vergiler düşüldüğü vakit Falcao'nun maaşı > Romelu Lukaku'nun maaşı
İkiside MAALESEF KALACAK.

Araplar paracıdır imkanı yok gitmez.
Gitse bile aradaki farkı biz öderiz.

Falcao da bir sene daha tatil yapar sonra emekli olur.
Son iki senesine bakan kimse almaz.
Araplar bile almaz.

Gscimbom mobil

Ben biraz umutluyum gitmelerinden. Nasıl mı ?
1-2 milyon fesih parası verirsin giderler yeni kulüplerinde daha düşük 2-3 yıllık sözleşme alırlar.

Feg'e 1,5 verirsin. 2 milyon verecek kulüp bulacaktır.
Falcao'ya da 2 verirsin. 3 milyona yakın verecek kulüp bulacaktır.

*Tabi bu ikisi de ihtimal. Teklif gelirse işte Abd veya Araplardan.

Totalde 9 'a yakın alıyorlar. 5,5 milyonu kurtarırsın bu şekilde.

İkisi de kalır
Paralarını bir kısmını verip fesih edebilirsek ne ala
Ama bu adamlar paradan başka bir şey bilmediği için bunu da kabul etmeyeceklerdir.

Feghouli neyse de ben bu Falcao kadar futbolculukla uzaktan yakından ilgisi olmayan çok az futbolcu gördüm.
Tarık Çamdal bile bunun yanında daha çok futbolcuya benziyordu.En azından koşuyordu.

"Ben değil enayi,
Siz para çok, bana para çok veriyor
İstanbul güzel, kebap, deniz, para
Ben kalıyor"

S. Feghouli

Benimki net bilgi, Google falan değil
İtalyan basınında çıkan haberlerde, Inter'in Lukaku için İngiliz ekibi Manchester United'a 65 milyon avro ve 13 milyon civarında ek ücret önerdiği ve transferin bu şekilde tamamlandığı ifade edildi. Lukaku'nun yıllığı 8,5 milyon avro ücret alacağı kaydedildi.

Fransa'da her oyuncu aldığı ücretin yüzde 40'ını vergi olarak ödüyor. Almanya'da ise futbolcuların ödediği vergi oranı yüzde 45. İtalya'da Serie A futbolcularının vergi oranı yüzde 43.

Ulaştığım haber ve başka kaynaktan aldığım vergi oranları.

Vallaha başkan seçim zamanı hızlı giriş ile çok emin konuşmalar yaptı. Gerçekleşmedi de bu seferde oyuncular için kesin dille takım bulmalarını bizzat söyledi. Bulamazsalarda başkan dik durup transfer dönemi sona erdiğinde alacaklarını verip sözleşme fesh eder sanirim

Üst Alt