Transfer Nöbeti #1 | 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
4 temmuzda avusturya kampı programı varmış, torrent beyin hala bir umudu var galiba kulüpte bişeylerin düzeleceğine

eren aydınla beraber yuzumuzu güldüren bir diğer önemli forvetimiz zeki mert saki.kanattan devşirmedir.ilk macını da ocak 2020de izlemek nasip oldu bana forumdayken.cok teknik,güçlü,topla dönüşleri,alıp vermesi çok iyi.

baran demiroğlu var daha.en önemlisi yakın zamanda çok konusulacak bir recep yalın dilek var.gecenki fb macında begendim recebi,dedikleri kadar potansiyelli olabilir

eren aydınla beraber yuzumuzu güldüren bir diğer önemli forvetimiz zeki mert saki.kanattan devşirmedir.ilk macını da ocak 2020de izlemek nasip oldu bana forumdayken.cok teknik,güçlü,topla dönüşleri,alıp vermesi çok iyi.

baran demiroğlu var daha.en önemlisi yakın zamanda çok konusulacak bir recep yalın dilek var.gecenki fb macında begendim recebi,dedikleri kadar potansiyelli olabilir
Altta bi tane iyi sağ bek yok mu sergen

bir sagbekimiz gol krallıgına oynuyo u 17de.ali turap bülbül.ülkede onun gibisi gelmedi son dönemde.yusuf erdem gümüşte savunmasını epey geliştirdi.selmanı hem sagbek hem solbek oynatıyo hakan balta,geriden cıkısları iyi selmanında.kiradan berkan mahmut keskin dönecek daha.cok var sagbek
Artık bi sol bi sağ bek a takım kadrosunda görelim ya. Umarım bu yaz bişeyler değişir

Ooo yine geldik demek yılın en cikcikli dönemlerine. Umarım kanser olmayacağımız bir transfer dönemi geçiririz. Gerçi yine ne yapıp edip kanser ederler bizi. Öncelikle şu seçimi atlatalım ve hocamız belli olsun. Sonra konuşulur transferler. Ama gidecekler gitsin en azından. Yeni hocanın beya yönetimin bile insiyatifine bırakılmaması gereken isimler var sözleşmesi bitip gitmesi gereken. Öncelikle Allah Muhammet aşkına şu Feghouli'yi ve Babel'i yollayın. Aman diyeyim yeni sözleşme falan kimsenin aklının ucundan bile geçmesin. Babel falan yine de fena değildi bu sezon ama yok yani hem yüksek maaşı var (inse inse nereye inecek sanki) hem de bu yabancı sınırında daha net isimler gerekiyor takıma. Feghouli'yi ise saymıyorum zaten. Vadettirdiklerinin %30'unu taraftara sergileyebilseydi çok başka şeyler konuşuyor olurduk.

Bir de soldan Kerem satılır gibi. Arda emekli oluyor. Babel gidiyor. Sol kanatta Barış Alper Yılmaz ve Emre Kılınç'tan başka kişi kalmıyor ve onları da son dönemde çoğunlukla sağda izledim ben en azından. Kanatlara bir çeki düzen verilmeai şart. 8-9 tane kanat var ama hepsini toplasan 3 kanat zor ediyor.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Okan
Boey Nelsson Marcao Pva
Xx xx
Xx
Yunus Xx Kerem

Yabancı düzenlemesini bu seneyle aynı bırakırlarsa 4 tane xx yabancı olur. Ortada biri Xeka olur ikisini Allah bilir. Forvete leblebici golcü lazım.

Nelssonu isteyene serbest kalma maddesini gösteririz biter. Marcao satilir herhalde ve ondan Nelsson gelecek sezon kalmali.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt