Transfer Nöbeti #1 | 2023 Yaz Arşiv - Sayfa 493 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sneijder geldiği vakit yolantheye twitterdan mesajlar,yolanthenin begeniler ön plandaydı.illa yazmak mı lazım ?wanda naraya da sevgi sözleri sarfedin,kadına sene boyu küfür etti gerizekalı ergenler

baranı ve hamzayı rotasyona kesinlikle katmalı,emirhan da kerem sonrası hazırlanması gereken biri bence.cezasahasına bu denli kateden,8 numara da oynayan bir yerli bulmak zor.çok skorer emirhan bi de.arda gülerle beraber 2005 jenerasyonunun en iyisi emirhan ve ali turap.

fenerliler ferdivi övüyor hakılı olarak,bende begeniyorum ama ali turap gibi geriden oyun kuran,bi takımın hücumuna 10 numara kadar etki eden sagbek bulmak zor.

şerefsizler bizi kutlamadılar fbyi kutlamışlar hemen

şu chpden sn 6 ayda uzaklaştığım kadar hiçbirşeyden uzaklaşmadım akp bile bana daha yakın geliyor!!!

gs kırmızı çizgimdir bundan sonra en ağır chp düşmanıyım!!!!!

Olur da erken seçim vs olur bunlaırn burnundan fitil fitil getirmek gerekiyor. Bizim meselemiz değil diyip bu karakterden yoksun oluşumu sıkıştırdılar sıkıştırmamız gerekiyor.
Sürekli bir şekilde falsoları var heriflerin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt