Transfer Nöbeti #1 | Ocak 2022 Arşiv - Sayfa 461 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Transfer için çok kısa süremiz var ama ortalıkta hiç alevlenme yok. Adı geçen hücumculara bakıyorum hepsi tırışka isimler, gelseler 4-5 maça onlara da sövülmeye başlanır, fark yaratacak tipte adamların ismi hiç geçmiyor. Piatek, man, olsen, solbakken falan bunlar takımı ne kadar ileri taşıyabilir ki?

Fatih terim teknik direktör değil mi niye her istedigi oyuncu aliniyor?Herkes işini yapsin scoutlarin işi.Maşallah hocamiz hem td hem scout hem başkan hem gs kulübü sözcüsü.

Hic gelmesin orda kalsin
Dangalak bu. Bu zamanda formunu yakalamışken Galatasaray kalesni alacak adamda güven sıfır. Sonra hoca hoca diyen düdükler türüyor. Bu gevşek geleceğine ismail kalsın 1 2 maça toparlar kendini.
Renktaş sözüm meclisten dışarı terimfobin var mı?

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İrfancan yerine Doğan kadroya katılmalı öyle yada böyle zorunlu opsiyon taksit vs tüm toplar denenmeli.

Gedson ve bir forvet takviyesi de gelecektir hatta belki biri kiralık iki forvet takviyesi gelir diye düşünüyorum.

Hücum varyasyonlarını ve çeşitliliğini arttıracak hücum oyuncularına ihtiyacımız var bazen elimiz kolumuz bağlanıyor.

İrfancan yerine Doğan kadroya katılmalı öyle yada böyle zorunlu opsiyon taksit vs tüm toplar denenmeli.

Gedson ve bir forvet takviyesi de gelecektir hatta belki biri kiralık iki forvet takviyesi gelir diye düşünüyorum.

Hücum varyasyonlarını ve çeşitliliğini arttıracak hücum oyuncularına ihtiyacımız var bazen elimiz kolumuz bağlanıyor.
Elimizdeki 3 forvet ne olacak hocam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt