Transfer Nöbeti #11 | 2023 Yaz Arşiv - Sayfa 473 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fred mi Ndombele mi

• Fred

• Ndombele

• İkisi de gelmesin

• İkisi de gelsin

• Ben sonuç görmek istiyorum

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2011-2012de emre çolak rieraya forma göstermedi asıl mevkisinde sonra rierayı sol beke çektik

neden sence

Terim kararı tamamen. Emreç'in kendi etrafında dönmek ve ara sıra attığı şutlar dışında yaptığı bir şey yoktu. Riera'da defansif olarak aksıyordu ama hücum katkısı ve kanatta yetersiz kalması nedeniyle değerlendirmek için oynatıldı. Zaniolo ile karşılaştırdığın adama 1 tane teklif yok. Zambezi liginde oynuyor da keşfedilmemiş diğer takımlar kendisini forum scoutları biliyor ismini sadece :)

Tmm tek yıldız zaniolo mi

Kaldı ki o Fb maçında gol atmasaydi bir cok taraftar o kadar olumlu dusunmezdi b ihtimalle

Kalite acidan Zaniolo Rashicadan daha iyi. Ama takım oyununa katkisina bakılırsa Rashica daha iyi, ve Zahayla Icardi varken 3.cu hucumcu yıldız lazim mi, yahut takimda yer bulabilir mi, soruya açık. Zaniolo potansiyeli çok ama henuz adapte olamadi.
kalırsa oynar ne kada faydalı olacağını anlarız.Rashica sevginize saygı duyuyorum ama ben zaniola diyorum bu kadar basit yani

Bende bu kafadayim Umut renktasim. Hatta en önemli mevkimiz suan orta saha. Oraya büyük kumar oynamak bütün yatirimlari ve gelecek sezonları hiç edebilir. Bana kalirsa 24-28 yaş bandı aralığında Rashica gibi ne vereceği belli olan mücadeleci ve maliyeti de uygun biri alınmalı. Ama burdaki çoğu arkadaş isme kanıp gelirse otturur şöyle yapar böyle uçar diyip sonra adam fos çıkınca da ilk yangini kendileri yapıyor
Takım kimyası ve sistemi çok önemli Avrupa'da ve ligde kalıcı başarı istiyorsak kompakt futbol oynamak zorundayız bloklar arası mesafeler artarsa mücadele düşerse Torreira'nın tüm takıma küfür etme ihtimali var geçen sene Boey ve Rashica Torreira'yı inanılmaz rahatlatıyordu.

Ligde de aynı geçen sene güçlü futbolumuz vardı rakibe pozisyon vermiyoruz hücumda da gayet başarılı şekilde maçları çözüyorduk hatta son 5 maçın 4'ünde Muslera kale arkasında masa sandalye atıp beklese bile kalede tehdit olmazdı.

dünya üzerinde futbolla ilgili olupta rashicayı zanioloya tercih eden insanlar sadece bizim forumdadır.Rashica kim abi düne kadar adamı bilen yoktu evet geçen sene katkı verdi eyvallahta Zaniolo varken rashica kim .Bu soruyu rqashicaya sorsan o bile zaniolo der.Rashica gelsin gelirse zaniolonun yedeği olur
Oyuncular bire bir aynı profilde olmadıkları sürece birbirleriyle kıyaslanmamalı, bunun takım oyunu özelinde manası yok.

4231 oynayan bir takımın sağ kanadı için mevcut Rashica, mevcut Zaniolo’dan daha faydalıdır, bunun exception koşulu ancak sol tarafta bir denge oyuncusu olması olabilir ama ne Zaha ne de Kerem bu değiller.

433 dersen ise Zaniolo, Rashica’dan daha iyidir çünkü skor yönü daha yüksektir.

Oyuncu kalitesi tek başına yeterli değildir, oyuncunun takıma etkisi ve profili de oldukça önemlidir.

Fırsat transferi dedikleri muhtemelen Tete çok yüklu maaş imza parası istiyormuş sponsor ona destek olur gibi
En mantıklı senaryo Zaniolo 30-35 m euro para kazanıp > Tete bonservis yok + Rashica 5 m euro ve 15 m euro'ya potansiyel bir 8 numara almak olur. Zaniolo'dan gelen 30 m euro'yu 8 numara'ya harcasak bile bir şey demem çünkü şu an en kritik mevkimiz orası olacak.

kalırsa oynar ne kada faydalı olacağını anlarız.Rashica sevginize saygı duyuyorum ama ben zaniola diyorum bu kadar basit yani

zaniolo kalırsa faydalı olur bence de

ama insanlar rashica zaniolodan daha yetenekli daha büyük demiyor zaten

ama görüntü bu takımın kerem zaha icardi vb. oyuncularla rashicaya çok çok ihtiyacı olacağı görülüyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt