Transfer Nöbeti #14 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 285 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oyuncularla bak, hala inanamiyoruz:

bizim kadıköydeki galibiyete benziyor. 23 sayısı gibi.23.hafta 23 şubat bilmem ne...3-1 yenmiştik ya,biri 23ü ortaya atmıstı.sayıların gizemine inanırım

ama benim tek bildiğim numeroloji.adından ve soyadından oluşturuyosun.

benim gercek adım ve soyadım bunu veriyo mesela

15 Majisyen:
Bu kişisel konuşma ve yazı, müzik ve sanat yetenekleri ile başkalarını etkileme ve güçlü kişilerden destek alabilme konusunda şanslıdırlar. Dramatik bir yapıları ve başkalarını etkileme gücüne sahiptirler. Ancak bu kişilerin sahip oldukları bu etkileme gücünü kötüye kullanmamaları önerilir. Böyle durumlarda başkalarının kurbanı olabilirler.

ki ben muzisyenim,dogru diyor

Majisyen maji yapabilen kimseye verilen addır. Tarihteki büyük majisyenler eski inisiyasyonlarda yetişmiş inisiyelerden çıkmıştır. Majisyen sözcüğünün kökeni olan, Kalde ve Pers dillerindeki magu ve magh ya da mogh sözcüklerinin bilge ve rahip anlamına gelmesinin nedeni de budur. Bu sözcükler eski Yunanca’da magos, Latince’de magus ve magi sözcüklerine dönüşmüştür. Majisyenlerin en büyük silahı asadır.

Eski inisiyasyonlardaki inisiyeler nefsini, duygu ve düşüncelerini denetlemesini bilen, enerjilerini bireysel çıkarları için kullanmayan, kısaca psişik etkinliklerini asla ak maji sınırından kara maji sınırları içine taşırmamayı bilecek derecede kendilerini denetleyebilen kimselerdi. Bu yüzden inisiyelerden hiçbiri kara majisyen olmamıştır ya da tersini söylemek gerekirse, kara majisyenlerin hiçbiri inisiye değildir.

MAJİ:Büyü veya sihir, insanların doğaüstü, paranormal veya mistik yöntemlerle doğal dünyayı (olayları, nesneleri, insanları) etkileyebildiğini öne süren uygulamalar ve bunların çevresinde oluşturulan kültürel sistem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt