Transfer Nöbeti #14 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 487 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üstat PvA varken Eren'e 5 bonservis 1 maaş veremezdik ben buna karşıyım. Gençler iyi bir yapıda sırıtmazlar, buna yönelik takım oldu şu an. Geçen sene herkes tecrübesiz olunca düşünce kalkamadık.

O yüzden Bay olsun Kazımcan olsun şans bulacaklar. Eldeki herkesi çöp ilan etmeye karşıyım, olabildiğince herkesten faydalanmalıyız zaten maç takvimi çok dar olmayacak.
özelikle kazımcandan çok ümitliyim defansif zaaflarını düzeltirse oldukça faydalı olur.Barış ise hala büyük bir soru işareti benim için

Bu bir kültür oldu bizde artık. Kimi için eğlence kimi için bir gereklilik. Ben olumsuz bir yanini goremiyorum. Motivasyon bütün mesleklerde en önemli şeylerden biridir.
Böyle motivasyon falsn olmaz bence kendini küçük düşürmek bu

Düşünsene gökhan endonezyaya gidiyon uçaktan bi iniyon 100 bin kişi meşalelerle seni karşılıyo sana dokunabilmek için ezilmeyi ölmeyi göze alıyo son ses bağırıyo flan

Vay be eziklere bak düşüncesi vay be ne sıcak kanlı insanlara göre daha baskın olur

Futbolcu bunlar yaw alt tarafı

Üstat PvA varken Eren'e 5 bonservis 1 maaş veremezdik ben buna karşıyım. Gençler iyi bir yapıda sırıtmazlar, buna yönelik takım oldu şu an. Geçen sene herkes tecrübesiz olunca düşünce kalkamadık.

O yüzden Bay olsun Kazımcan olsun şans bulacaklar. Eldeki herkesi çöp ilan etmeye karşıyım, olabildiğince herkesten faydalanmalıyız zaten maç takvimi çok dar olmayacak.
Yok ya amacım çöp ilan etmek değil bilinmezlik. Kazımcan için iyidir kötüdür diyemiyorum zaten. 2. hazırlık maçında iyi de gözüktü. Bay için ise sıkıntı kafasını kaldırmadan oynaması. Hızlı falan ama sadece o var. Yoksa Emin Bayram falan gayet iyi gözüktüler. Kadroyu çok şişirmeye de gerek yok. 13-14 kişilik sağlam bir kadro oluştu zaten. Kalanı da yetenekli gençleri geliştirmek için kullanmak lazım.

Bize bi de Türk rotasyonu için oyuncu transferi de gerekli.Gurbetçi futbolculardan da almalıyız 1-2 tane oyuncu bence Kaan Çalışkaner gibi Okan hocanın seveceği bi tip forvet..

Düşünsene gökhan endonezyaya gidiyon uçaktan bi iniyon 100 bin kişi meşalelerle seni karşılıyo sana dokunabilmek için ezilmeyi ölmeyi göze alıyo son ses bağırıyo flan

Vay be eziklere bak düşüncesi vay be ne sıcak kanlı insanlara göre daha baskın olur

Yıllardır bir zararını görmedik ve görüntüler hep mutlu etti bizi. Herkesin mutlu olma şekli farklı, eziklikse o karşı yakada.

Tribün kültürü olan bir takimiz, Türkiye'de ve dünyada da çok büyük taraftar topluluğu olan bir takımız.

Birçok oyuncuda ters tepmedi bu. Hırsı olmayan futbolu kafasında bitirmis adama naparsan yap zaten olmaz. Bize gelenler hep bu takımı çok sevdi kimisi havaalaninda yatti kimisi haber bekledi. Yillar sonra drogba bile babam diye fatih terimle Twitter'dan fotoğraf atıyor.

Bizi bu noktaya getiren taraftarimiz ve klüp geleneklerimiz. En ufak bir yanlış göremiyorum bu durumda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt