Transfer Nöbeti #15 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 486 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
~~~ ¿Ben kimim? ~~~
  • Ülkemde bir defa yılın oyuncusu seçildim.
  • Kulübüm tarihinde yalnızca iki defa Avrupa'ya gidebildi, iki kadronun da parçasıydım ve birinde aslan payı benimdi.
  • Cüssesiyle nam salmış hocamla iki farklı kulüpte çalıştım.
  • Süper Lig'in unutulmaz oyuncularından Ricardo Vaz Tê, Bülent Akın, Diafra Sakho ve Enner Valencia ile oynadım.
  • İpucu 1: Elmander, Anelka ve Okocha da takım arkadaşlarım oldu.
  • İpucu 2: Jübile maçımı Hibernian'a karşı oynadım.
  • İpucu 3: Premier Lig'de 400'ten fazla maça çıktım.
~~~ ¿Ben kimim? ~~~
Ali Bektas

su an adı bızle gecenler ıcınde en cok ıstedıgım torreıra ıdı ıkıncı ıse belottı. San kı adam bızım takım ıcın bızılmıs kaftan gıbı gelıyor nedense, keske ımkanı olsa

~~~ ¿Ben kimim? ~~~
  • Kulübüm tarihinde yalnızca iki defa Avrupa'ya gidebildi, iki kadronun da parçasıydım ve birinde aslan payı benimdi.
  • Süper Lig'in unutulmaz oyuncularından Ricardo Vaz Tê, Bülent Akın, Diafra Sakho ve Enner Valencia ile oynadım.
~~~ ¿Ben kimim? ~~~
Jussi Jääskelainen

~~~ ¿Ben kimim? ~~~
~~~ ¿Ben kimim? ~~~

jaskelainen mi

Monchiyi tek hamleyle bu transferden cektirebiliriz FIFA'ya bir şikayet mektubuna bakar adam zaten mimli fakat sıcak paraya ihtiyacımız olduğu için bu tarz Avrupalıların it muamelesi yaptığı kisilere tek kelime diyemiyoruz

Sevilla gerçekten 12m falan teklif ettiyse cevap olarak "aslında 20m civarına razıydık ama bu teklifinizden sonra serbest kalma maddesinden kuruş inmemeye karar verdik" demek lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt