Transfer Nöbeti #15 | 2023 Yaz Arşiv - Sayfa 481 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakim Ziyech'i Takımımızda Görmek İster Misiniz?

• Evet

Kullanılan: 169 57.5%
  • Hayır

Kullanılan: 50 17.0%
  • Sonuçları Görmek İstiyorum

Kullanılan: 75 25.5%

• Kullanılan toplam oy
    294
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaniolo için hiç üzülmeyin, hem güzel para kazandık hem de hak ettiği lige gitti. Sakatlanmazsa 2 seneye tekrar Juve filan yapar rekor bedelle ya da en kötü Tottenham'a, Arsenal'e filan gider.
Bizde kalsa kesin mundar olurdu, hoca ya oyunu Zaniolo'ya göre kurgulayacaktı ya da Zaniolo'yu o oyuna adapte edecekti. 2.'yi seçti ve bunun mümkün olmadığı görüldü.

Yaw şu Verratti için yazılanları görünce forumun haline üzülüyorum. Adamın ne sakatlığı var ne formsuzluğu var edilen laflara bak. Orta sahanın ansiklopedideki karşılığı.
1.60 iki orta saha ile basarili olmus bir buyuk takim varmi hatirlamiyorum. En son 24 yil once Okan-Suat-Emre ile oynadik ve basarili olduk, onlar dahi Torreira-Veratti’den uzundu. Takimin sifir pres guclu hucum 4lusune insan ustu oynayan ikinci bir azman lazim, Veratti o adam degil.

Sıkıntı Fenerbahçe’nin aldığı adamlar hazır geldi be hemen sonuç aldılar. Dzeko Tasic Şimanski Kent atıyor attırıyor bizim de oyuncuların biran önce sahaya girp performans vermesi lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt