Transfer Nöbeti #16 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 407 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şöyle anlatayım. Aynı oyuncuları biz yetiştirsek, geliştirsek, aynı seviyeye getirsek asla o fiyatlara satamayız. Sayısız adam alıp bazılarını parlatıp yüksekten satıyorlar. Gidenler de iş yapmıyor, takımların ellerinde kalıyor ya da yedek kalıyor.

Çok şişirme bir kulüp o satış bedellerini asla haketmiyorlar.
Akşam buz gibi viski eşliğinde kime takıcan he?

Her kafadan ayrı bir ses çıkıyor. Özellikle hocaya yüklenirken biri a dese, diğeri a'nın karşıtı diyerek yükleniyor. Mantıken ikisinden biri doğru olamaz. Eleştirilerin çokluğu doğru eleştirilerin duyulmasını da engelliyor maalesef. Kızgınız diye bu durumu meşrulaştıramayız

1 stoper, 1 kanat, 1 forvet

Şart

Yerli olarak Okan, Kazimcan, Yunus.

Okan niye sans alamiyor? Kiralik olarak gayet iyi bir sezon gecirdi. Tamam Muslera nin senelerdir bize katkisi süphesiz, ama hic kimseye forma garanti degil.

Okani oynatip sol kanata iyi bir yabanci transferi cok iyi olur, stopere de Nelsson gitmez ise yanina yabanci stoper transferi.

————————Okan————————
Boey/Dub—Nelsson-Transfer—Kazimcan
—————Torreira-Midtsjö——————
—Yunus———Oliveira———Transfer—
———————Mertens————————

Forvet transferi gelirse, Mertens 10 no ya cekebiliriz Forvet arkasi.

Herkes geçen seneden dolayı kırılmaya çok müsait sakin olmak lazım biraz. Fatih Hoca ve yaverleri de democresin kılıcı gibi Okan Hocanin üstünde gezmesi geçmişi eşelemesi biz olsaydık böyle olacaktı demeleri de aslolanin bazıları için Galatasaray olmadığını gösteriyor. Takımımiza ve hocamıza sahip çıkmalıyız

Redmi Note 8 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Normalde kendi evinde, kendi seyircisi önünde ben bu sezon şampiyonluğun en büyük adayıyım diyen hangi büyük takım olursa olsun kicimla gülerdim ama bu takım Galatasaray olunca koyuyor be abi, Fenerbahçe, Beşiktaş ya da Trabzonspor'dan hangi biri kendi evinde Giresun'a yenilmiş olsaydı şimdi ne dalgalar geçmiştik, ne alaya ti'ye almıştık düşünemiyorum.

Redmi Note 7 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt