Transfer Nöbeti #16 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 479 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bozoku hiç canlı izlemedim yorum yapmayacağım ama 1 sezonluk gibi geliyor bana performansı
Umud Bozok'un patlama senesi 4-5 sene öncesi. Nimes'de Ligue 2'de baya iyi performans göstermişti. Sonra Ligue 1'e çıkınca mala bağlamıştı. Sonra Lorient'e transfer oldu. Orada da varlık gösteremedi. Geçen sene de Kasımpaşa'da baya parladı. Bence bizde de iyi bir performans gösterecektir. Seferovic ile iyi ikili olabilirler.

hazirlik maclarında topla ilişkisini hiç beğenmedim. topa dokunusunda belli eder iyi oyuncu kendini ama bunda göremedim.
gerci mertensin topla oynamaları da leşti o yüzden elestiremiyorum cocugu :D her topa dokunmasında kontrolünden çıkıyordu mertenste. yıllardır top oynamıyor da futbola 5 sene sonra geri dönüş sağlamış gibi.
Kazımcan'dan ziyade Mertens'in bitraz tarzı da öyle. Boy kısa olduğu için ayaklar da minik. Top büyük gibi görünüyor. Ama Mertens zamanla kendine gelecektir. Umutluyum ben.

Cengiz Ünder kiralık duyumları var twitter'da.

1 sezon için çok iyi çözüm olur. O profilde birine de ihtiyaç var kanatlarda açıkçası.

Başka türlü stopere Çağlar'ı veya 10 numaraya İlkay/Hakan gibi birini koymadıkça çıkamıyorsun 8+3 denkleminden.

--------------Okan----------------
Dubois--Olsen--Hien--Kazımcan
-------------Torriera---------------
-------Evander---Sergio-----------
Yunus------Seferovic-----Mertens
22460.jpg

Formalar cok kotu bu sezon ya

Igrenc duruyor futbolcularin ustundede guzel durmuyor

Normalde topcu uzerinde guzel dururdu

Bu sefer herseyiyle berbat

Arma berbat siyah arka fonla
Sort konc siyah parcalidan oldum olasi igrendim

Sari kirmizinin ucuncu rengi beyazdir arkadas!!!

Formalar cok kotu bu sezon ya

Igrenc duruyor futbolcularin ustundede guzel durmuyor

Normalde topcu uzerinde guzel dururdu

Bu sefer herseyiyle berbat

Arma berbat siyah arka fonla
Sort konc siyah parcalidan oldum olasi igrendim

Sari kirmizinin ucuncu rengi beyazdir arkadas!!!
800 TL bir de.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt