Transfer Nöbeti #16 | 2023 Yaz Arşiv - Sayfa 476 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sergio Ramos’u İster misiniz?

• Kullanılan toplam oy
    133
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Taraftarlarin profesyonelce dusunmesi cok sacma Ramossa Ramos Taliscaysa Talisca 100 kere mi gelecez dunyaya.Bi Icardi aldik sabah kalkiyoz Askin olayim aksam kalkiyoz askin olayim .Basimizda Erden T gibi bi adam var.Kronik sakat denilen Zaniyi aldi getirdi yarim sezonda satti.Bu adam plansiz is yapmiyo.
niye taraftarın 1 kısmının olaya mantıklı yaklaşması sizi rahatsız ediyo onu anlamıyorum ben? transfer obezi olmak zorunda mıyız

nelssonun kaldığı senaryoda ramos transferinin en ufak mantıklı tarafı yok

Gscmizin fikir birligi ile istemedigi 2 topcu ismi yazacam suraya Icardi.Ve Bidon Melo .Meloya kazma diyorlardi .Bu nedenle forum cogunlugu Malesef futbolu cok iyi bildigini saniyor.Ama sadece saniyor uzgunum

Derecesi önemli Grade 1 ise birkaç güne dönebiliyor, Grade 2 genelde 4-8 hafta arası, Grade 3 ise sahalara dönüşü minimum 3 ay oluyor.
F3eTuMYWgAAYQ7P
Grad 1 olsa bile 2-3 Hafta sürer rehablitiasyon süreciyle rdas öyle bir hafta 10 günlük bir durum yok. Sky yirtik var yazmis ama Bayern henüz teyit etmemis yirtik yoksa olabilir de bilemedim. Üzülürüm gercekten

niye taraftarın 1 kısmının olaya mantıklı yaklaşması sizi rahatsız ediyo onu anlamıyorum ben? transfer obezi olmak zorunda mıyız

nelssonun kaldığı senaryoda ramos transferinin en ufak mantıklı tarafı yok
Nelson kalmiycak cunki Daha Erden T'yi tanimamissin.Romosun buyuk bir kisma sporsor olacak.Ve Nelsondan gelen para olup bittiginiz 8 noya gumulcek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt