Transfer Nöbeti #17 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 498 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Su turnuvada da bizim takim asiri hypelandi diye izlemistim. Oncesinde Avrupa ikincisi olmustu bizim takim cogu da Galatasarayliydi oyuncularin
Berke Ozer baya iyi kaleciydi. Bizden baya topcu vardi. Abdussamed Karnucu baya iyi duruyodu. Atalay, Recep Gul, Malik Karaahmet, Yunus Akgun, Ozan Kabak, Melih Gokcimen, Emirhan Civelek falan vardi. Kerem Atakan Kesgin baya iyi gorunmustu. Mali takimi bizimkilerin icinden gecmisti Salam Jiddou ve Mohamed Camara'yi cok begenmistim takibe falan almistim kac sene. Hey gidi

Peki 90larda bjkde amokachi varmis.fbde moldovan,balicler vs oynamış.mehmet ozdilek manyak goller atmis.simdiki gibi rakip takimlarin oyuncularını her firsatta övme var mıydı o zaman?bir kez olsun amokachi,okocha veya balic bizde olsun diyen oldu mu?

Balic önce bizde denendi beğenilmedi amokachi okocha transferlerinin ardından bize hagi geldi ve efsane kadro kuruldu bu yüzden rakip takımlardaki oyuncularla pek ilgilenilmiyordu

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt