Transfer Nöbeti #17 | 2023 Yaz Arşiv - Sayfa 481 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#8 Profili Tercihiniz?

• Kullanılan toplam oy
    380
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
giphy.gif

RAMS 6 milyonu verip Ramosun soy ismini Rams mi yaptiracak? O kadar para niye veriyor sponsorlar bu bana onlar icin hic mantikli gelmiyor.

Nevzat Dindar: "Ramos-Galatasaray ilişkisi bir ay önce imkansızdı çünkü rakamlar çok yüksekti. Süreç Galatasaray'ın ödeyebileceği noktalara geldi. 12 M€'dan 5 M€ seviyelerine indi. Galatasaray bu transferi büyük ihtimal Şampiyonlar Ligi vizesi alınca açıklayacak."

Salih Özcan gelmeyecek - Nevzat D.
Bunu geçen hafta ben de söyledim. Dortmund kolay kolay bırakmaz.

Dortmund'da defansif özellikli sadece 2 adamı var orta sahada, biri Emre Can diğeri de Salih Özcan. Sabitzer, Nmecha, Brandt vs. ancak CM veya 8 oynayabilirler.

Dortmund'un kadro planlaması biraz sakat bu konuda bence. 3 kulvarda giden bir takım için sadece 2 tane defansif özelliği olan orta saha çok az. Emre ve Salih'ten biri sakat diğeri de cezalı falan olursa çok zorluk çekerler.

Galatasaray’ın Avrupa Kupaları’ndaki forma kol sponsorluğu için Türk Hava Yolları ile yaptığı anlaşmanın detayları:

• Yaklaşık 2.5 milyon dolar.
• Uçuşlarda %80 indirim ve garanti ücret gibi detaylar.

(Nevzat Dindar)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt