Transfer Nöbeti #17 | 2023 Yaz Arşiv - Sayfa 480 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#8 Profili Tercihiniz?

• Kullanılan toplam oy
    380
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fbliler dünkü kıza destek kampanyası başlatmış deli gibi abone falan oluyolar.

boş yere gündeme getirildi hem ali yiğite kadar ulaşmıştır video hem de kız 10 katı falan izlenip para kazanacak muhtemelen şimdi. kız iyi ki yapmışım bile diyodur

şikayet edilecekse sessiz sedasız yapılacaktı bu iş.
Karaktersiz şerefsizler haysiyetsizler, tiksiniyorum iğreniyorum bu zavallılardan,

Scofieldda "veratti ve ramos gelecek gibi bir hafta" yazmış ama o transferden ziyade sadece uçak takip ediyor diye biliyorum. Hatta adam Hava Aydınlatma Platformu diye bir sentez oluşturdu : D

bu bakış açısına saygım sonsuz - itirazda etmem. olacakmış gibi baktığım için bu şekilde yorumluyorum.

tabii bilmediğimiz kısımlar var - belki nelsson hakikaten diyor ki baba bana dediniz önünü açarız diye , tekliflerde varmış , değerlendireyim demişse de mesela (yani ramos transferini tetikleyen böyle bir şeyse) çokta bir şey diyemem . ama Sadece Emin Bayram yedeği sezon bitmez - her kat cezası Kaan Ayhan mecbur oynatılır edilir. Optimal görünmüyor.

Önünü açarız dedik de 15'e satarız demedik.

Ayrıca satınca yerine onun yaşında ve kalibresinde biri de konulmalı.

Nelsson'u bu sene ya da önümüzde ki sene satmazsak daha düşük fiyatlara gideceği de aşikar ama ikamesi Ramos olur mu? 25 yaşında 1 Milyon Euro'ya oynayıp ciddi katkı veren stoperinin ucuza elden çıkartıp, ondan gelecek kar payını komple Ramos'a görmek için scout transferi yapmıyoruz biz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt