Transfer Nöbeti #18 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 500 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti #18 2022 Yaz Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Takvim'in haberine göre Evander Lyon'a gitmek istemiyomuş.Kulübüyle sıkıntı yaşamış bu durumda.Evander 2 gün daha bekletirse teklifi Galatasaray transfer masasında tek kalacakmış.Evander için tahmini bi anlaşma 7 milyon euro ve bonuslar şeklinde transferi gerçekleşecekmiş..

brawo ahbert ben hallederim sen yat
emre arkayı dönünce H.C
chiellini-tongue.gif

Gomis girdikten sonra gelen bütün hava toplari indirdi hava toplar da uber olmadigi halde. Bu sefer bukadar kötümüydü yav? Fizik olarak cok iyi forvetti noldu buna?
ben ne oldugunu biliyorum galiba.bu fiorrentina macından sonra sakatlanmasını dileyen fbli hesaplar vardı.baya baya seferovicin ligin içinden gececek olmasına içerlemişler ve kötü niyetlerini ortaya dökmüşlerdi.nazar gibi

forvet alıyoruz adam kaleciyle karşı karşıya auta pas atıyo
elden çıkarmaya çalıştığımız uzaktan falan gol atıyo sağolsun
kafa golleri beklediğimiz forvet bizde atamayıp kiralanınca atıyo

komik ama harbi can sıkıyor

Kalite tesadüf değildir bunu bir kez daha anladık

kesinlikle öyle abi. adam büyük karakter koydu bugün ortaya. hakaret etmek istemiyorum da 35 yaşında, kariyerini neredeyse tamamlamış, bundan önce ki kulübünde zaten efsane haline gelmiş bi isim, bu kadar çabalamasına hiç ama hiç gerek yokken bu kadar ekstrasını verebiliyorken bizim çocukluğumdan beri damarımı kesseniz sarı kırmızı akar diyen yerliler veya diğer kadro genelinde ki topçularımız niye bu kadar istekli, başarıya aç değiller ben anlamıyorum ya. lan adam kariyerini tamamlamış, kazanacağını kazanmış, bizim için pek birşey yapmasına da gerek yok, falcao yavşağı gibi yatsa kimse niye yattı da demez, yaşı 35 denir geçilir, seneye unutulur parasını alır gider.

ona rağmen bu adam bu kadar çabalıyorken diğerlerinin yaptıkları ne?

yazık gerçekten yazık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt