Transfer Nöbeti #19 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti #19 2022 Yaz Arşiv

20. Transfer Nöbetini Kim Açmalı?

• Keramettin Tanrıverdi

Kullanılan: 84 45.9%
  • Emre Artemis

Kullanılan: 44 24.0%
  • Mehmet Mehmetoğlu

Kullanılan: 15 8.2%
  • Onur Üründül

Kullanılan: 18 9.8%
  • Murat Saylak

Kullanılan: 22 12.0%

• Kullanılan toplam oy
    183
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Transferi zor ama beklediğim sol kanat transferi..
0

psg’den 6 ya da 7 yedikleri macin ilk 15 dksinde falan 3 tane net sut pozisyonunda kaleciye pas verdi resmen. atletik roket bi herif bu ama o pozisyonlarda bi tik bitik gözüktü. free iken de ilgileniyoduk heralde bunla st etienne’de mi neydi. bizde faydali olur mu bilmiyorum kontra takimlarinda is yapar ama
Görüşüne saygı duyarım knk ama Psg maçında Psg çok baskılıydı yav.Diğer maçlarda da etkili.Şu an fırsat transferi kulübüyle sözleşme yenilememiş ve maaşı fazla almıyo orda.1 milyon 600 bin euroya oynuyo.2 milyon euro ve bonuslar verirsek gelebilir kulüplerin anlaşmasından sonra bence..

Görüşüne saygı duyarım knk ama Psg maçında Psg çok baskılıydı yav.Diğer maçlarda da etkili.Şu an fırsat transferi kulübüyle sözleşme yenilememiş ve maaşı fazla almıyo orda.1 milyon 600 bin euroya oynuyo.2 milyon euro ve bonuslar verirsek gelebilir kulüplerin anlaşmasından sonra bence..
psg baskiliydi evet knk 7 attilar zaten de :asd:
orada ozellikle dk belirtmemin neden diriydi bi de pozisyonlar da fena diildi yani ama bilmiyorum tabi olabilir yani :love:

Oncelik tabii ki MEMPHIS olmali. Bunun disinda kanat simdilik dusunmeye bile gerek yok

Santrfora gelince... Moussa Dembele olmaz herhalde bugun Lyon'u ipten almis, onu artik seneye belese kovalayacagiz. Icardi'nin oluru var ama hala tam anlamiyla icime sinmis degil bugunku Seferovic'i gordukten sonra bile kesin gelsin kesin akar diyemiyorum. Dolberg oynamiyor diye Nice salacak saniyodum meger adam sakatmis ve kaliyormus. Martial yeni hocasi tarafindan kesin kullanilacak gibi duruyor. Yaremchuk firsati cikar saniyodum ama Brugge kapiyormus hem de €15-20m arasi bir bedele. Guirassy dedikodulari cikmisti ama Rennes cok para istiyormus ve PL'den talipleri varmis. Ganago haberleri de cikmisti ama hic sanmiyorum alabilecegimizi; tuzlu olur, sans buluyor ve Lens iyi basladi sezona. Bamba Dieng firsati cikabilir ama deadlineda bir PL ya da Ligue 1 kulubu kapar diye dusunmeden edemiyorum aportta bekleyelim. Zirkzee sanirsam artik kesin olarak Bologna yolcusu ama son anda yatarsa o transfer de firsata donusebilir. Shomurodov sans da bulamiyor talibi de kalmadi kesin firsat cikacaktir o adami almak icin artik buna eminim. Benzer sekilde Batshuayi firsati da kesin cikacaktir. Bunlarin disinda akla gelen bir santrfor bulunmamakta.

Muhtemelen bu isin sonunda kiralik Icardi, Shomurodov ve Batshuayi'den birini secmemiz gerekecek. Maliyetleri de benzer olacaktir. Icardi'yi secerlerse kendilerini suclamam zaten biraz rastgele oynuyoruz boyle rastgele oynayan takimlarda poacher almak dogru tercihtir. Yine de dedigim gibi keske bir mucize olsa da hem golculugu hem golculugu disinda yaptigi isleri iyi olan birini bulsak

Son olarak Icardi buraya kesin motive gelecektir o konuda bir endisem yok. Kendisine PSG sonrasi yeni kontrat lazim olacak, medyadaki soylemler de dusunulunce kendini kanitlamak isteyecektir. Takimi sahiplenip motivasyonu yuksekken pozitif bir karaktere donusuyor. Fizik olarak bitik olma ihtimali ise cok yuksek. Hem bitik cikar hem de ligi kucumserse ilk bes haftada is yapamayip homurtular duyarsa motivasyonunu yitirip boktan bir transfere donusebilir. Bu ihtimal cok gercekci oldugu icin beni ciddi endiselendiriyor. Yine de kendisinden iyi bonservissiz bir cozum ben goremiyorum an itibariyle. Shomurodov ve Batshuayi kale onunde sicip bizi iyice hayattan sogutabilir keza

Sunu dusunerek yazin: takimda su an 13 yabanci var ve muhtemelen sadece Omar ve Luyindama gidecek yabancilardan.

3 yabanci transferi yapabilecegiz yani. Biri kesin santrfor biri de kesin kanat dersek bir hak kaliyor, o da stoper olur Luyindama gidecegi icin. Luyindama'yi yollamamak da bir cozum tabii ama o zaman da zaten kontenjan olmayacak

Demek istedigim su: bir adet kanat, bir adet yaratici orta saha ve de bir sol bek alternatifi de istiyorsak bu transferleri U-21 kontenjanindan faydalanarak yapmak zorundayiz. Ha U-21 stoper bulursak bunlardan birine normal yabanci transferi de yapabiliriz elbette

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt