Transfer Nöbeti #19 | 2023 Yaz Arşiv - Sayfa 500 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uefa listesine kadar 1 orta saha transferi yapılacağına inanıyor musunuz?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamam ben de onu diyorum gelmeden önce Demir’i de yazsam son gün gelir mi diye auv galan yazacaklardı.

Ekli dosyayı görüntüle 218710
Juve şu rotasyonun arkasında Şaban gibi beklemesindense İcardi’nin arkasında CL rotasyonuna girsin istemez mi sence? Senin de yerli sorununa ciddi çözüm. Neden kiralayamasın?

Eyüp için ise adamı Bayernden getirip sen ortasahadaki son tercihsin diyemezsin rotasyonda. Adam demeyecek mi Kenan’ı oynama garantili kiraladıysan beni niye aldın diye?
Cl rotasyonu işi de sıkıntılı değil mi zaten yazdırabileceğimiz kısıtlı oyuncu sayısı var. Berkan bile bu sebeple en eksik olan bölgemize yazılmadı.
Belki bu süreç sonunda Halil bile yazdıralamayacak. Öyle saçma bir durum varken ş. Liginde icardinin arkasında Cl için beklemek biraz temenni işi bence.
Ha genç ve hırslı oyuncuyu hepimiz seviyoruz da bu transferlerde bir eksiklik var. Türkiye’den yetişmiş bir o.s için Eyüp bekletiliyor olma olasılığı daha fazla.
Emirhan alınacak denildi beden alınmadı anlamadım mis gibi hamle olacaktı.
Saçmalamaya duyamıyoruz bu sene

Paredes Roma'ya gidince Erden Timur'un şirazesi kaymış olmalı. Sonrasında bir hışımla Ghendouzi ve Dominguez kovaladı ama çingene pazarlığı yapınca onları da kaptırdı. Son günlerde olmayacak transferler ve Amrabat ile Partey'den de netice alamayınca ortada kalakaldik. Erden Timur 1 yıldır edindiği yüksek krediyi transferin kapanmasına 1 gün kala bitirmek üzere.
Yani pes doğrusu... İnsanlara yaranılmıyor derler ya tam olarak bu. Böyle yaptığınız için Belmas gibilerin eline düşüyoruz.

G702 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Şuan gidip dünyanın en iyi 8 numarasını getiseler bile başarısızlık. 1 gün kalmış hala medyaya isim bile düşmüyor.

Sezona mal olabilecek bir hata olur. Umarım şuan bilmediğimiz şeyler oluyordur.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Dünyanın en iyi 8 numarasini getirseler burda kimse son gün transfer yapılmış modunda olmaz gerçekçi olalım bazı oyuncular son ihtimal olarak burayı görüyor Erden Timur da bundan dolayı son ana bıraktı.Son ana kadar beklemek gerekiyor orta transferini bekletmemiz beni de mutlu etmedi ama Erden Timur a sahip çıkmak lazım hiç kimsenin hayal etmediği oyuncuların peşinden gidiyor.

Paredes Roma'ya gidince Erden Timur'un şirazesi kaymış olmalı. Sonrasında bir hışımla Ghendouzi ve Dominguez kovaladı ama çingene pazarlığı yapınca onları da kaptırdı. Son günlerde olmayacak transferler ve Amrabat ile Partey'den de netice alamayınca ortada kalakaldik. Erden Timur 1 yıldır edindiği yüksek krediyi transferin kapanmasına 1 gün kala bitirmek üzere.
Yapma ya. Yanında mıydın çingene pazarlığı yaparken?

Son 28 saat 3 dk
c%C3%BCneyt-ark%C4%B1n.gif

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt