Transfer Nöbeti #2 | 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Erinç Bilican: Duyduğuma göre resmi teklif sadece Nelsson'a varmış. BElmas yönetimi bir rakamda anlaşmış ve yeni yönetime bırakmış. Bu rakam 15 milyon üzerinde diye biliyorum.

Doğruysa sat abi. Al Ozan ve Kaan'ı.

Kerem Övet-Erinç Bilican: Cenk Ergün'ün Larin ile anlaştığını duyduk. Bu yüzden jk paylaşımlarını kaldırmış.

atalanta merihin opsiyonunu çekmeyecek. botman'a para gommek istemiyorlarsa nelsson çekebilirler.
nelsson torino haberi de çıkmıştı gerçi

Erinç Bilican: Duyduğuma göre resmi teklif sadece Nelsson'a varmış. BElmas yönetimi bir rakamda anlaşmış ve yeni yönetime bırakmış. Bu rakam 15 milyon üzerinde diye biliyorum.

Kerem Övet-Erinç Bilican: Cenk Ergün'ün Larin ile anlaştığını duyduk. Bu yüzden jk paylaşımlarını kaldırmış.
nelsonu sat kaan ve ozanı direk al, sonra marcao sat git tüm takımı kur yeter ulan dayanamıom

Larin umarım olmaz gol konusunda çok etkili buna lafım yok ama benim beğendiğim tarz bir oyuncu hiç değil ya.

nöbette lazım olacak gif hizmetleri 15 like
VTTmph.gif

Olmazsa olmazı bırakayım şuraya.

Larin umarım olmaz gol konusunda çok etkili buna lafım yok ama benim beğendiğim tarz bir oyuncu hiç değil ya.
Bu kadar forvet varken saçmalık zaten. Eğer boşaltabilirsek ve maaşı iyiyse yedek için fena değil. Cenk anlaşıp hocalara öneriyim demiş olabilir. Daha önce demiştim, 5-6 milyon € piyasası var. İmzalayıp, 1 sene sonra satacaksak isterim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt