Transfer Nöbeti #2 | Ocak 2022 Arşiv - Sayfa 358 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sabri yardımcı olursa bütün oluşmuş düzgün hava yok olur şimdiye kadar teknik heyete baktığımda gerçekten işinin ehli adamlar görüyorum Sabri geçerse saçma olur yerli gelecekse kaliteli biri olması şart

6 numara alalım almasına ama bu durumda taylan ve berkanı taca atmış olmuyor muyuz?Gedson bana daha makul geliyor o bakımdan 6 numarayı berkan taylan idare edemez mi gedson ile?
Tabii Berkan a özellikle ciddi bir yatırım yaptık kenara atalım demiyorum da şu haliyle Taylan da Berkan da gerçekten içler acısı durumda. İkisinden birini kadroya yazasım gelmiyor

7NybCx3.png

Bu akşam gelecek olan kaleci antrenörü ve ne zaman geleceğini bilmediğimiz 2 yardımcı + yönetim koyacağı 2 Türk yardımcı daha eklenecek herhalde.
Aynen. Geçen baktığımda Maç Analistleri de yazıyordu -eğer yanlış hatırlamıyorsam- , onları kaldırmışlar gibi geldi. Eski hali varsa bir bakmak gerek. Onlarla yollar ayrılmış gibi duruyor. Oraya da takviye gelir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt