Transfer Nöbeti #2 | Ocak 2022 Arşiv - Sayfa 366 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu an fabrika atiklarindan zehirlenmis gibi bir ortam var sosyal medyada.bazi düşüncelerin,bazi döngülerin kirilmasi gerekiyo ve bu bir zorundalik,bu bi mecburiyet su anda.Allah torrentin yardimcisi olsun,bunu icten söylüyorum.

Yönetimin yönetsel becerilerini başarılı bulmasam da yeni teknik ekibi sonuna dek desteklemekten geri durmamalılar. Ne idüğü belirsiz troll hesapların bu oluşumu baltalamasına izin vermemeliler. Adam 3 gündür takımın başında lakin korkudan, basına açık imza töreni bile düzenleyemediler. Fatih Terim hala çok değerlimiz fakat kendi beyanıyla esas olduğu üzere aslolan Galatasaray'dır.

Bana komik geliyo kusra bakmayin Terime veya baska birine tapip Galatasaraya sırtini donenler.Ben rüyalarımda bile Galatasarayi görüyorum.nasil bi tuhaf bag varsa,hissediyorum oncesinde olacaklari.yonetimdeki istifalardan once depremden kacan burak elmas ve arkadaslarini goruyodum.sahanin ortasinda aglayan feghouli ve diger futbolcuları gormustum terimin ayrimasindan once de.Bi ben Galatasarayliyim,bi de sosyal medyadaki soytarilar.ne garip ya.sap oglu saplar,bizde terimi seviyoruz.sen 2019da 11 puan gerideyken sampiyonluk hayal dersin,ben hocayi ruyamda gorurum sampiyon olacagiz derim.Inancimla,ruhumla hislerimle Galatasaraya tapıyorum,sadece bu renklere bagliyim.sacma bi mesaj olabilir yazdiklarim ama iyi geceler

Torrent yabanci kaleci istiyorsa bu 2000 dogumlu Fofana dusunulebilir. Sozlesmesi sezon sonu bitiyor. Le Havre alt yapisi saglam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt