Transfer Nöbeti #20 | 2023 Yaz Arşiv - Sayfa 476 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
15 ine kadar berkayı falan bitirirsek çok faydalı olur aslında bir iki tane yerli daha eklersek harika olur birde genç bi yerli forvet

meraktan biraz hesapladim, mitsjö ve dubois (gidecekler muhtemelen) haric suanlik yillik maas toplam 45 milyon €. sampiyonlar ligi her sene icin cok ama cok önemli bu maas dengesinde
Düzenli her sene 50 milyon euroluk sponsorluk geliri ile rahat ödenebilir faiz giderinden bir şekilde kurtulmamız koşuluyla. Bizim için asıl önemli olan Florya projesinin inşaatının bir an önce başlaması ve satışlarında beraberinde başlayıp iyi satış yapmamız bununla birlikte BB borçlarını kapatıp faiz giderlerinden kurtulmamız. Bunu yaparsak denilen sponsorluk bedelleri, stadyum gelirleri ve mağzacılık, dijital gelirler ile 45-50 milyonluk maaş bütçesini döndürebiliriz. Ama 20-25 milyon euroluk faiz giderinden kurtulmamız lazım.

Bak şimdi eğri oturup doğru konuşalım. Nelsson zaten gelmeden belliydi bu noktaya geleceği bir sürü maça çıkmıştı ayrıca yanlış hatırlamıyorsam 7,5 m EUR para vermiştik ki o dönemin gelirine göre şimdi 15 ayarındadır.

Boey tam bir piyango oldu. Onun gibi olan tarihimizde bir tek Ribery geliyor aklıma ki oda kaçıp gitti.

Bruma mesela elde patladı. Hajrovic falan aynı hikayeler. Bizim her sene bu tip ucuz maliyetli yüksek meblaya satabileceğimiz oyuncu almamız şart evet. Ve oda bu sene şuana kadar beğenmesekte Tete.
Cicaldau ile Nelsson u aynı maliyete aldın.
Hajrovic genç gelmedi, 23 filandı geldiği zaman.
Boey i kurtaran dediğim gibi altyapısı; sayılı alt yapılardan birinden çıktı.

Gerçekleri konuşmak lazım beyler bu gidişat hiç iyi bir yere gitmiyor bir önce ki dursun özbek döneminin aynısını yaşıyoruz gereğinden fazla maaşlar ödeyeceğiz sezon sonu yönetim değişirse çok değil 2 sene içinde yine etebolar izlemeye başlarız bu maliyetlerin altından kalkmak öyle sandığımız kadar kolay olmayacak

kral avrupada açık oynamayacağız ki nerede anlaşamıyoruz anlamadım

o dönemde aynı takım avrupada haddini bilerek oynayarak o gruptan lider çıktı deplasmanlarda gol yemedi

ligde aynı stoperlerle ofansif oynamak zorunda olduğumuz için bi ton gol yedik 13. olduk
Valla şöyle söyliyim. Okan Buruk'un Başakşehir'de iken CL gruplarında ki oynadığı topa bakarsan açıkmı kapalımı oynicaz fikir sahibi olursun.

Bir de geçen sene ki sanıyorum konya maçıydı. Berabereyken tüm forvetleri atmıştı oyuna yenilmiştik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt