Transfer Nöbeti #20 | 2023 Yaz Arşiv - Sayfa 474 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya bisey dicem bu haluklar iyice gözümden düstü Vecino yayininin kapak fotosunu degistirmisler

Ekli dosyayı görüntüle 219150

Ama içerik „Vecino Gs‘de“

Ekli dosyayı görüntüle 219151

Buna bir açiklama yaptilar mi? Büyük rezalet
Yok üstad yapmadilar aciklama

Normalde başlık “Vecino Galatasaray’da” idi
10-11 saat sonra taraftar tepkisinden transfer iptal olunca “Vecino İptal” başlığı attılar

Bana kalsa başlığı “Galatasaray’da transfer gelişmeleri” şeklinde değiştirmeleri daha doğru olurdu

Veya dün yayın yapıp tüm gelişmeleri özetleyebilirlerdi

Bunların sosyal medya danışmanı alması lazım yanlarına

Böyle failleri cok fazla

O zaman farklı beklentimiz var stoper konusunda ve görüşlerimiz var. Apo Nelson ligi götürür (orda bile hataları hayli fazla) ama Avrupa’da yetmez.
Avrupa'da kimi alsan yetmeyecek, aldıklarımız da yetmeyecek zaten. Eşleştiğimiz rakiplerin farkına varalım. Davinson mu alacak bizi Bayern'in elinden yav Ramos gelse dahi gram fark etmeyecekti zaten. Hataları fazla dediğin adamlarla ligin en az gol yiyen takımı olduk. Ha yerine gelen adam da bireysel hata yapmakla ünlü yani, üstüne bir de düzenli top oynamadan, prime performansını 4-5 sene önce göstermiş ve serbest düşüşte haliyle geliyor. Molde maçlarını baz alıyorsak Boey yerine de adam alalım o zaman paramparça oldu özellikle ilk maçta. Böyle iş olmaz. Topyekün rezalettik ve İcardi dışında herkes kötü göründü saha içinde. Devamlı hücumcularla kafa kafaya kalan stoper kim olursa olsun bu kadar yoğunlukta hata yapar.

Yok üstad yapmadilar aciklama

Normalde başlık “Vecino Galatasaray’da” idi
10-11 saat sonra taraftar tepkisinden transfer iptal olunca “Vecino İptal” başlığı attılar

Bana kalsa başlığı “Galatasaray’da transfer gelişmeleri” şeklinde değiştirmeleri daha doğru olurdu

Veya dün yayın yapıp tüm gelişmeleri özetleyebilirlerdi

Bunların sosyal medya danışmanı alması lazım yanlarına

Böyle failleri cok fazla
Dün gece yayın olsaydı taraftar tepkisinden dolayı Vecino transferinin iptaline dair söylemlerini merak ediyordum. :asd: Umarım bu gece yayın açıp gündemi yorumlarlar.

Bu kadar uzun ödeme planına bakınca 9 M.Euro çok gelmiyor bana peşin 6 M. versek kabul ederlerdi muhtemelen,asıl sıkıntılı durum Euro 40-50 hatta belki 60 TL ye gelebilir 2-3 senede gelirlerimizin büyük kısmı TL. iken bu denli döviz yükünüm altına girmek çok riskli ülkenin bulunduğu bu olumsuz ekonomik ortamda.Oyuncu satışı ve Ş.L. katımlarından istikrarlı bir gelir oluşturmamız lazım önümüzdeki en az 5 yıl için.

Öncelikle ben nelsson un gittiğini düşünüyorum. Bu transfer ve maaşın fazlasının Nelson dan geldiğini düşünüyorum.

Ayrıca en büyük gelirin Cl olduğu düşünülürse bu organizasyonda sürekli yer almak adına as kadroda belli bir maliyeti kabul ettiğini düşünüyorum yönetimin. Bu sebeple de şimdiden etobolarla oynamak yerine yapabildiğinin en iyisini şimdiden yapmaya çalışıyorlar. Ayrıca ileride takımın daha cazibe merkezi haline gelebilmesi adına sürekli Cl ve Avrupa'da başarının şart olduğunu düşünüyorlar bence. Bu aşamada biraz para harcanırsa ve akıldakiler gerçek olursa ilerleyen dönemlerde takıma getireiğin oyuncuların maliyetleri de azalacaktır.

Bu bağlamda yapılan bu transferlerin ve ödenen paraların soprtif faaliyetler dışındaki porjelerden gelecek paralara da güvenilerek yapıldığını düşünüyorum.

Ayrıca karşımızda paralar saçan bir adam olduğunu da düşününce bazı hamleleri yapmamak da olmuyor...
Hepiniz iyi senaryoyu yazıyorsunuz.

İyi senaryoya da kimsenin laf edeceğini düşünmüyorum.

ŞLde 3 maç kazandan Davinson’un 3 senelik maaşı çıkıyor gözüyle de bakabilirsin ama 10 tane 3 m euro maaş alan adam olunca da yönetmesi öyle kolay değil hele de bizimki gibi gelirler TL giderler döviz ağırlıklı olan ortamda.

Ön eleme maçlarını görünce bize böyle bir stoper lazımdı. Bence tek sıkıntı maaşı biraz fazla olmuş. 2.5 civarı alsa maddi boyut olarak bizi çok etkilemezdi ama takım içi dengeleri çok bozmazdı. Şimdi yapılacak olan Nellson-Sacha-Kerem-Apo gibi adamlara 500.000 civarı bir artış yapılmalı. Belki Sacha için biraz daha fazla olabilir.

nelsson gibi istikrarlı ve belli bir standardın altına asla düşmeyen bir stoper yerine tavanı ve tabanı arasında çok fark olan ve sakarlık yapabilen bir adamın alınması bence doğru değil. ben atletizmden önce akıl ararım stoperde, istediğiniz kadar reddedin siyahi stoperlerde biraz arıza oluyor.

Tam olarak elzem transfer clde çok sevdiğimiz nelsonun sağından atıp solundan geçilirken eyvahlar içinde bakakalırdık
o kadar açık oynamayacağımız için sağından atıp solundan geçecek alan kalmayacak muhtemelen.

bunların hepsi 2 sene önce avrupa ligi gruplarında ve barcelona maçlarında yaşandı

gs taraftarının nelsson avrupa için yetersiz demesi şımarıklıktan başka bir şey değil. buraya fazla bile

nelsson gibi istikrarlı ve belli bir standardın altına asla düşmeyen bir stoper yerine tavanı ve tabanı arasında çok fark olan ve sakarlık yapabilen bir adamın alınması bence doğru değil. ben atletizmden önce akıl ararım stoperde, istediğiniz kadar reddedin siyahi stoperlerde biraz arıza oluyor.
adam kolombiyalı (yani latin amerikalı)

ya kol gibi girmiş hala pl hala bir şeyler anlatıyosunuz.

bi ton hata yapan ve stoper mevkisinde oynayan gözden düşmüş adama 3.2 milyon € ve 4+1 sözleşme vermişsin hala kılıf arıyosun.

Bu sözleşme anca bonservisi elinde adama imza parası vermeden verilir REZALET BİR ANLAŞMA.

Aslan besliyosan ne yediğine bakmayacan abi yea tayfa sizi :)
Sanchez gözden düşmedi bu arada. PSV son güne kadar uğraştı alamadı o yüzden Bella- Ketchap diye genç bir oyuncuyu kiraladılar. Sanchez talipleri olan bir oyuncuydu. Maaşı fazla o ayrı ama gözden düşen bir oyuncu değil. Maaşı da maks 2.5 olmalıydı.

tam güney amerika takımı olduk

URUGUAY - MUSLERA / TOREİRA
BREZİLYA - TETE
ARJANTİN - İCARDİ
KOLOMBİYA - SANCHEZ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt