Transfer Nöbeti | 2009/10 - ARŞİV - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti | 2009/10 - ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Sercan Yıldırım

Dha haberindeki rakamlar doğruysa uygun bir transfer olur.Bence Volkan'a gerek yok ama gelsin,otursun kenarda.

bir kere sevcanı 8 milyon eurodan asagıya vermezler ikincisi bu futbolcu bu paraya degmez üçünçüsü bos transfer olur paraya yazık serkan çalık oynasın daha iiii

volkan şen çok daha kaliteli futbolcu alınabilecekse o alınsın

bilmiyorum ama sercan için servetten gelen paranın yok olup gitmesini istemem

Fenerbahçe'nin piyasayı aşırı yükselttiği bu dönemde Sercan'ı biz alamayız. 5-7 Milyon Euro+ oyuncu(lar) vererek anca alınabilecek bir durumda Sercan şu anda. satmak istemiyor yönetim, ancak iyi bir paraya satılır o kadar. aksi halde taraftar tepkisi büyük olur ve yönetim bu riski almaz...

Bu ayak oyunlari iyi degil. Cocugu bitirecekler. Versinler bize eger Sercan'in iyiligini istiyorlar ise. Rijkaard ile calismak her oyuncuya nasip olmaz. Fener'e yuksek bir ucrete satilir ise, Sercan kendini bitirir. Bkz, Arda Turan icin yonetim nasil dusunuyor ise, Sercan'ida iyi bir futbolcu yapip, Adnan polat iyi paralara iyi bir Avrupa takimina satar. Bkz, Ilhan Parlak. Cocuk sure alamiyor. Semih kendi cabalari ile daha yeni oynayabiliyor. Yoksa onuda harcayacak idi Fenerbahce.

Aydin gecen sene isteksiz, ruhsuzdu valla.

2 sene icinde cikis yakalamazsa, kaybolur gider...

Bizde oynamicaksa gitsin Bursada, Antepde oynasin, belki kendine gelir.

Patlama yaparsada pisman olmam, dedigim gibi, belki bizde yedek kala kala kaybolucak cocuk...

Fenerbahçe resmen futbolcu mezarlığı. Kaliteli yerlileri alıp yok ediyorlar, bitiriyorlar resmen.

Sercan gelecekse Galatasaray'a gelsin. Baros'a iyi alternatif olur. Hatta ilk 11 bile oynayacak kapasiteye sahip.

Sercan kadar abartılan bir oyuncu ben hiç görmedim hayatımda,asla 3 oyuncu+3 milyon $ edecek bir oyucnu olduğuna inanmıyorum,hele o oyuncular arasında Aydın varsa...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt