Transfer Nöbeti 2010-11 - ARŞİV - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti 2010-11 - ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Nöbet başlamış yine,bu yaz dönemi en az 5 nöbet başlığı eskitiriz diye düşünüyorum.

Umarım öyle olmazda yönetim bütün transferleri 1 ay içinde bitirirde takım birlikte idmanlara başlar.

Daha şimdiden ne nöbet başlığı yaw? Lig bitmeden nöbet tutacak haliniz yok herhalde gece transfer açıklanacak diye :D

Bu transfer sevdalısı taraftarı da anlamakta güçlük çekiyorum. 2 senedir sabah akşam haldır huldur transfer dedikodusu yapıyorsunuz, heyecanlanıyorsunuz, seviniyorsunuz da sezon içerisinde elde edilen bir şey olmuyor. Elano'ya sevindiniz ne oldu, Jo'ya sevindiniz ne oldu, Gio'ya sevindiniz ne oldu vs vs. Artık Galatasaray taraftarı transfer sevdalısı olmaktan vazgeçip sahada Galatasaray ruhunu yansıtabilecek futbolcular gördüğünde mutlu olmalıdır. Temmuz'da sevinip Mayıs'ta kahrolduktan sonra hiçbir anlamı kalmıyor yıldız futbolcunun da, teknik direktöründe..

Bence

_Yasin Pehlivan(Rapid Wien)

_Veli Kavlak(Rapid Wien)

_Mustafa Pektemek(Gençlerbirliği)

_Musa Çağıran(Altay)*

_Ali Turan(Kayserispor)*

_Çağlar Birinci(Denizlispor)

_Yabancı Defans

_Yabancı Orta Saha

_Mehmet Aurelio(Real Betis)

_Serdar Özkan(Beşiktaş)

şeklinde olacak transferlerimiz içime öyle doğuyor.Çağlar'ı pek istemiyorum ama yapacak bir şey yok.Diğer 2 oyuncudan biri ismi olan çok şaşıracağımız bi isim olma ihtimali yüksek.Diğeri pek tanınmış olmayan,ama yararlı olacağına inanılan bir isim olabilir.

Aurelio yararlı olabilir ama ben Fenerbahçe'de oynamış oyuncuların bizim takımda oynamasını istemiyorum şahsen.

Gidecekler ise 1'i kesin.

Mehmet Topal(Valencia)*

Ayhan Akman

Barış Özbek

Mustafa Sarp

Jo

Kewell

Serkan Kurtuluş

Aydın Yılmaz

gibi duruyor şimdilik benim önsezilerime göre.

Bu arada Transfer Nöbeti başlığında bu sene bence sadece futbol değil,diğer branşlardaki transferlerimiz de takip edilsin önerisini getirmke istiyorum.

NOT:Belki daha önce de yapılıyor olabilir,ama sürekli futbol takımı ağırlıklı gidiyor.Ve bu da bizim GALATASARAY SPOR KLUBÜ felsefesini öncelikle bizim sahiplenmediğimizin bir göstergesi gibi sanki.

Bu transfer sevdalısı taraftarı da anlamakta güçlük çekiyorum. 2 senedir sabah akşam haldır huldur transfer dedikodusu yapıyorsunuz, heyecanlanıyorsunuz, seviniyorsunuz da sezon içerisinde elde edilen bir şey olmuyor. Elano'ya sevindiniz ne oldu, Jo'ya sevindiniz ne oldu, Gio'ya sevindiniz ne oldu vs vs. Artık Galatasaray taraftarı transfer sevdalısı olmaktan vazgeçip sahada Galatasaray ruhunu yansıtabilecek futbolcular gördüğünde mutlu olmalıdır. Temmuz'da sevinip Mayıs'ta kahrolduktan sonra hiçbir anlamı kalmıyor yıldız futbolcunun da, teknik direktöründe..

Yazdıklarından dolayı tebrik ederim renkdaş,çok güzel bir durum tespiti.

Zaten hep bu nedenlerden dolayı bu yüzdeyiz,transfer çılgınlığı.

Sanırım artık taraftar takımın başarsından çok kendi egolarını tatmin eder durumua gelmiş.

Çünkü; inan bu topic te gördüğüm heyecanı,ne trübünlerde ki taraftalar da ne de forumda ki taraftarda görüyorum.

Her sene aynı şey,yine ortaya binlerce isim atılacak ,çoğu yalan yanlış bilgilerle tartışılacak.

Şakşakçı taraftar yine gün yüzüne çıkacak ve yönetim yaptığı bir kaç dışı hava içi boş transfer yaparak milleti uyutacak.

Kimse geçen yılların başarısızlığını hatırlamayacak,bunun yanın da hatırlayanlara bu durumu Galatasaray a yakıştıramayanlara,sırf bu transferler yapıldığı için sus denilecek.

Her sene olan şeyler.

Velakin lafı kısa keseceğim benim gözlemelediğim,çoğu kişi başarıya giden yolda stratejik transferleri değil,hava atmak için kullanılacak transferleri destekleyecek.

Sözün özü biz ancak transferler döneminde şov yapar hale getirildik,mayıs aylarında transfer konuşulan konuma getirildik,kupa değil.

En vahim durum da bu olsa gerek..

Sizlere hayırlı transferler...

Yazdıklarından dolayı tebrik ederim renkdaş,çok güzel bir durum tespiti.

Zaten hep bu nedenlerden dolayı bu yüzdeyiz,transfer çılgınlığı.

Sanırım artık taraftar takımın başarsından çok kendi egolarını tatmin eder durumua gelmiş.

Çünkü; inan bu topic te gördüğüm heyecanı,ne trübünlerde ki taraftalar da ne de forumda ki taraftarda görüyorum.

Her sene aynı şey,yine ortaya binlerce isim atılacak ,çoğu yalan yanlış bilgilerle tartışılacak.

Şakşakçı taraftar yine gün yüzüne çıkacak ve yönetim yaptığı bir kaç dışı hava içi boş transfer yaparak milleti uyutacak.

Kimse geçen yılların başarısızlığını hatırlamayacak,bunun yanın da hatırlayanlara bu durumu Galatasaray a yakıştıramayanlara,sırf bu transferler yapıldığı için sus denilecek.

Her sene olan şeyler.

Velakin lafı kısa keseceğim benim gözlemelediğim,çoğu kişi başarıya giden yolda stratejik transferleri değil,hava atmak için kullanılacak transferleri destekleyecek.

Sözün özü biz ancak transferler döneminde şov yapar hale getirildik,mayıs aylarında transfer konuşulan konuma getirildik,kupa değil.

En vahim durum da bu olsa gerek..

Sizlere hayırlı transferler...

transferleri TAMAMEN rijkaard a bıraksınlar,yıldız yada değil farketmez,önümüzdeki sene farklı olur

musa çağıran-ali turan alındı,caner mutlaka alınmalı.

murat ceylan-çağlar birinci-yabancı orta saha-yabancı forvet-yabancı defans-M.pektemek

Transfer döneminden, gelecek gidecek oyunculardan çok bu aralar Galatasaray'ın konuşması-tartışması gereken çok daha başka konular var bana kalırsa. Elano-Jo-Giovanni Dos Santos transferlerinde heyecanlandıkta ne oldu sonuç hüsran. Daha şimdiden Guti haberleri yapılmaya başlandı. Frank Rijkaard'la konuşup anlaşıldığı bunun akabininde de yönetiminin çıkıp yaptığı açıklama. Her kulüpte böyle şeyler olur katılırım ama ortaya bu şekilde çıkarılması böyle açıklama yapılması bence karışık bir durum. Terslik var. Son zamanlarda 1 buçuk sene içinde bir sürü teknik direktör gidip geldi Kalli-Cevat Güler-Skibbe-Bülent Korkmaz bir gerçek varki ortada ciddi bir başarısızlık var. Transfer keşke hiç yapılmasa da bu içerdeki sorunlar giderilse ve Galatasaray eski ruhuna kavuşsa. O geri geldiğinde zaten hangi oyuncularla neler yaşadığımızı hatırlamak çok zor olmayacaktır.

Sırf transfer yapmadılar demesinler diye Tolunay'ı, İstanbulspor'dan bir kaç oyuncuyu aldığımız zamanları özledim. O zamanlar transfere ihtiyaç yoktu. Öylesine yapılırdı

Transfer döneminden, gelecek gidecek oyunculardan çok bu aralar Galatasaray'ın konuşması-tartışması gereken çok daha başka konular var bana kalırsa. Elano-Jo-Giovanni Dos Santos transferlerinde heyecanlandıkta ne oldu sonuç hüsran. Daha şimdiden Guti haberleri yapılmaya başlandı. Frank Rijkaard'la konuşup anlaşıldığı bunun akabininde de yönetiminin çıkıp yaptığı açıklama. Her kulüpte böyle şeyler olur katılırım ama ortaya bu şekilde çıkarılması böyle açıklama yapılması bence karışık bir durum. Terslik var. Son zamanlarda 1 buçuk sene içinde bir sürü teknik direktör gidip geldi Kalli-Cevat Güler-Skibbe-Bülent Korkmaz bir gerçek varki ortada ciddi bir başarısızlık var. Transfer keşke hiç yapılmasa da bu içerdeki sorunlar giderilse ve Galatasaray eski ruhuna kavuşsa. O geri geldiğinde zaten hangi oyuncularla neler yaşadığımızı hatırlamak çok zor olmayacaktır.

Yillardir iskelet kadroyu oturtamiyoruz. Her sene yarisini degistiriyoruz. Bu hic iyi bir isaret degil. 3 senedir gelecegin Galatasaray´ini kurduk laflarini isitiyoruz, umarim bu sene gercekten gelecegin Galatasaray´ini olustururuz. Tabiki en azindan Türkiye´de basarili olma kaydiyla..

Vay be özlemişim transfer nöbetini..:)yeni sezonda bomba oyuncular bekliyoruz..haldun baba bize savaşcı oyun yapısı oyuncular getir..:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt