Transfer Nöbeti | 2021 Yaz Dönemi #1 - Sayfa 475 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yarin tutuluyoruz.gunes tutulmasi var.secim vs derken cok asparagas haber duyacaksiniz.burak elmas secilene kadar itibar etmeyin.19 hazirandan sonra hizli haberler ve gelismeler yasanacak.en önemlisi burak elmasin direkt kariyerini etkileyen önemli ve iyicil bi tutulma olmasi.fatih hocanin nasil etkilendiğini anlatip nazar degdirmek istemiyorum.yasayip gorun bu sefer.

Sevgili arkadaşlar,

Siz 2 senedir o sabuncubaşının haberlerini taşırken, algı yönetimi yaptığını, Koç'un paralı elemanı olduğunu ve yalan söylediğini size çokça yazdım ki herife medyada yer edindirdiler önce şimdi de o kitlesiyle dijital ortama geçti, algıya devam ediyor.

Gustavo geldiğinde maaşı az yazmak lazımdı çünkü patronu öyle istedi, şimdi de gitsin diye algı oluşturmak gerekiyor o yüzden de böyle yazacak.

1 hafta önce de bu herif forumda yasaklandı lakin hala paylaşanlar görüyorum, bir kez daha yasak olduğunu hatırlatayım, devam ederseniz niye ceza yedim demeyin.
gülmek için atabilir miyiz.

Oy biddiko biddiko diyemem buna Sergen.

En iyisi 5 senede 5 şampiyonluk diyelim, anlaşalım. Sana çok iş düşüyor :money:
Bu sefer elimden kurtulamayacaklar merak etme.ben totem yapacam,rakipler puan kaybedecek ama sirf sarper abi ve aydin abi forumda yok diye Galatasaray mac kazanamayacak...2 senedir boyle oldu ama artik Galatasarayin kazanma durumunu da garantiye alacagim.merak etme🤗

Umarim yunus akgunu 2.forvet gibi denemek aklina gelir hocanin.cezasahasi cevresinde gezerse cok tehlikeli olur.kivrak çalımlarla iceri girip delebilyo savunmayi.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt