Transfer Nöbeti | 2021 Yaz Dönemi #2 - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belli sabah aksam azinizda sirf Yigit sardani bile dusmanlik yuzunden destekliyorsun.Adamin siniriyle oynuyorsun resmen.Seni zaten daha once goremiyordum buralarda pek .
Sanane kimi desteklerim desteklerim, sana mi soracam ? Senin Burak’da gecmişte Şirdanı desteklemiş eh ? Ne var o da mı hayin oldu ? Ben hocanin düşmanı değilim, düz düşünen insanlara tikim var. Her şey siyah yada beyaz değil. Git twitter’de kafa ütüle, sizin gibi her tarafta hain kumpas görenler kanatlılara gecebilir, orda çok var. Yok öyle laf atayım b.k bulaşsın.

Istedigini desteklesin.Sirf Hocayla calismayacak diye bi adami desteklemek bos iş sen niye atliyosun birader.

sen de her iki dakikada bir terimi eleştirenlere sataşırsan atlarım

ben de elması destekliyorum ama seçildiği gün terime nanik yapmasını istiyorum ne olacak yani

herkes sizin istediğiniz hocayı başkanı oyuncuyu mu beğenip desteklesin

Sanane kimi desteklerim desteklerim, sana mi soracam ? Senin Burak’da gecmişte Şirdanı desteklemiş eh ? Ne var o da mı hayin oldu ? Ben hocanin düşmanı değilim, düz düşünen insanlara tikim var. Her şey siyah yada beyaz değil. Git twitter’de kafa ütüle, sizin gibi her tarafta hain kumpas görenler kanatlılara gecebilir, orda çok var. Yok öyle laf atayım b.k bulaşsın.
Sen git Twittere ben Gsc cocuguyum.Destekledigin adami zorla aday yaptilar Gaatasaray filan pek umrunda degil zaten.

sen de her iki dakikada bir terimi eleştirenlere sataşırsan atlarım

ben de elması destekliyorum ama seçildiği gün terime nanik yapmasını istiyorum ne olacak yani

herkes sizin istediğiniz hocayı başkanı oyuncuyu mu beğenip desteklesin
Sizinki elestiri degilki yoksa elestiri sezon icinde bizde yaptik yanlis oyuncu tercihleridir odur budur.Sabah aksam dilinizde hocs bedir bu dusmanlik.3 postunuzdan 2 hoca yok ayak tenisi yok evlatlari yok cart yok curt .Sezon baslar Gene boyle devam eder ciksr elestirirsen kadro tercihlerini oyuncu tercihlerini sabah aksam papagan kusu gibi ayni seyleri yazip milleti fitik ediyorsunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt