Transfer Nöbeti | 2021 Yaz Dönemi #2 - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dün youtube yayınında Çalhanoğlu’nu getireceğiz diyenler ne kadar maliyeti olduğunu biliyor mu dedi, bunun mümkün olmadığını söyledi

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Sponsor bulunursa aslında maliyetli değil.
Sponsor bulunmazsa feghuli ile aynı paraya oynar

Milan'dan 4,5 m€ istemiş
Bizde feghuli ve Babel o parayı alıyor zaten

Sponsor olsa 3 biz 2 sponsor Verse oluru var
2 reklamda oynar tamam

Ancak yinede artık böyle maliyetli transferler yapmamak lazım

Özil net 7 milyon avro alıyor sikecilerden ama herifler 3milyon diye gösterdiler geri kalan cengiz holding acun filan hallettiler yani hakan imkansız değil yeterki azıcık beyni olan yöneticiler olsun şu kulüpte

dikkatli okursan, tamamıyla kendi yürüttügüm mantıkla yazdıgımı görürsün zaten.
irfanın, bizim cocuklarla cok iyi arkadas oldugu icin, olmayan karakterine inandım.
gedson olayınıda galasevgisi yalanlamıstı, o da zaten sonradan gizli tutmak zorundaydım tarzı açıklamalar yapmıstı.
taraftar olarak üzülmeyelim diye, inanmayalım dedim sadece.
kolpaciılık buysa, tamam ben kolpacıyım kardes, eyvallah

hayatımda ilk defa bir bilgiye dayanarak paylasayım dedim, bi dahada zaten denk gelmez herhalde, cok sagol pisman etmedigin icin.

irfanın, bizim cocuklarla cok iyi arkadas oldugu icin, olmayan karakterine inandım.
gedson olayınıda galasevgisi yalanlamıstı, o da zaten sonradan gizli tutmak zorundaydım tarzı açıklamalar yapmıstı.

hayatımda ilk defa bir bilgiye dayanarak paylasayım dedim, bi dahada zaten denk gelmez herhalde, cok sagol pisman etmedigin icin.
Ahmet Denizci üstadın üzerine gül koklayamayız kusura bakma :(

Yeni duyumcuları sevmeyiz pek.

Üstad bilhassa kimseyi kolpacilikla suçlayamam dedim el insaf neden yanlış anliyorsun ..
Ayrıca göz kirpma emojisi(😉) tehlikelidir umut verir daha dikkatli kullanmanı oneririm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt