Transfer Nöbeti | 2021 Yaz Dönemi #2 - Sayfa 353 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beşiktaş'ın transfer stratejisini çok beğeniyorum. Sergen Yalçın takımın başında kaldı. Salih Uçan'ı aldılar şimdi de Kaan Ayhan'a yönelmişler. Yabancı transferlerde de Ghezzal, Rosier, Joseph De Souza gibi iyi transferleri oldu. Şampiyonlar Ligine de gidiyorlar ve oradan da iyi para gelecek. Bu sezon yine ligde bizi en çok zorlayacak takım Beşiktaş olarak gözüküyor. Avrupa'da başarı önemli ama benim için bu sezon ligde şampiyon olmak daha önemli. Avrupa'da daha ilk maçta PSV çıktı hadi onu geçtik desen Monaco var Benfica var Shaktar var ben bu sezon Avrupa'dan pek umutlu değilim öncelikle ligde bu sezon şampiyon olursak geçecek 1 yıl içerisinde oyuncular birbirlerini iyice tanır ve ritme girerlerse bu bahsettiğim takımlar karşımızda çerez kalır, Chelsea, Real Madrid gibi takımlarla kafa kafaya oynarız. O yüzden lütfen artık günü kurtarmak için debelenmek yerine gelecek 3-5 yılın Galatasaray'ını kurmak için yabancı oyuncu sınırlamasını da göz önünde bulundurarak transferleri ve kadro planlamamızı ona göre yapmalıyız. Bir mevkiye bir oyuncu aldın mı Muslera gibi, Marcao gibi, Mohammed gibi 10 sene gözün arkada kalmayacak. Özellikle orta sahada böyle 2 oyuncu sıkıntımız var. Melo ve Sneijder gibi 2 oyuncu bulacaksın ve en az 5 yıl bir daha orta saha aramayacaksın bu iş kiralık Lemina ile Seri ile Nzonzi ile olmaz. Sağ bek ve sol bekin yeri de bir türlü dolmadı. Eboue ve Alex Telles gibi 2 oyuncu bulacaksın ve 5 yıl bek aramayacaksın bir daha bu iş Yedlin'le Saracchi ile olmaz.

Buraya not düşüyorum iyi niyetli bir insan olduğum için sergen yalçın'a 10 hafta veriyorum.

İyi niyetli olmasam 8 hafta verirdim.

Kovulurken de sergen yönetimi kötüler.Yönetim de bizle para pazarlığı yaptı diyip sergeri gömer.

Transfer sayfasına bjk öngörümü yazdığım için de herkesten özür dilerim.

Bu yonetimde aynisi cikacak yok 10 gunde transfer bitecek bunlar bir gun mazbata 2 gun yonetim kurulu 3.gun balo 4.gun terimle sozlesme derken eylule kalir transferler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt