Transfer Nöbeti | 2021 Yaz Dönemi #2 - Sayfa 357 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
basın sözcüsü olması mantıklı mı?

her açıklama kulüp nezdinde yapılmış olarak kabul görüp sürekli kulübe ceza verilebilir.

öte yandan her kafadan bir ses çıkmaması açısından tabii ki basın sözcüsü olması mantıklı.

ama bazen kulüpte piyon olarak görev alan yöneticiler gayriresmi basın sözcüsü gibi kullanılabilir diye düşünüyorum.
Ali Dürüst gibi biri olursa, elzem olandan tek kelime fazla etmez, ceza meza da pek sözkonusu olmaz. Ha, spekülasyon-maniplasyon peşinde koşan medyanın işine gelmez öylesi tabii...

basın sözcüsü olması mantıklı mı?

her açıklama kulüp nezdinde yapılmış olarak kabul görüp sürekli kulübe ceza verilebilir.

öte yandan her kafadan bir ses çıkmaması açısından tabii ki basın sözcüsü olması mantıklı.

ama bazen kulüpte piyon olarak görev alan yöneticiler gayriresmi basın sözcüsü gibi kullanılabilir diye düşünüyorum.
5-10 mac hocayi tribune yollayacaklarina basin sozcusu uzerinden ceza gelsin daha iyi abi. Hocada ne soyleyecekse bu herife soyletsin cezadan yirtsin.

Ben bu sene transferde fenerın saldıracagını dusunmuyorum gecen sene butun mermılerı bıtırdıler Onyekuru Gedson Halıl satın olma opsıyonlu olarak alıp bonservıslerını alırsak bu oyunculardan para da kazanırız gelecegın kadrosunu kurmus oluruz 10 numara sart oglu sart sol bek de oyle bu transferlerı bıtırıp guzel baslangıc yapmamız lazım

Ben bu sene transferde fenerın saldıracagını dusunmuyorum gecen sene butun mermılerı bıtırdıler Onyekuru Gedson Halıl satın olma opsıyonlu olarak alıp bonservıslerını alırsak bu oyunculardan para da kazanırız gelecegın kadrosunu kurmus oluruz 10 numara sart oglu sart sol bek de oyle bu transferlerı bıtırıp guzel baslangıc yapmamız lazım
Bu sene fakir bjk ile ugrasacagiz gibi

Burak başkan ve ekibine elbet sabır gostericez fakat olmazsa olmaz bir konuyu acilen yapmalı kulübe basın sözcüsü sözü vermişti takım adına konuşacak diye bu çok çok önemli yıllardır basın sözcüsü yok bu kulubun
Evet bu önemli bir husus. Yoksa hoca çıkıp konuşuyor cezayı kitliyorlar.

Basın sözcüsü kesinlikle elzem. Mesela insan olarak sevmem ama Fatih Altaylı gibi ağzına geleni söyleyen dobra bir adam lazım sözcü olarak . Demek istediğim sümsük pısırık biriyle olmaz.

Besıktasla ugrasacagımızıda sanmıyorum tek senelık performans kadromuzu kurarsak taraftarın suan dusuncesı bellı zaten o tarz da bence 5 sene de 2 3 kez sampıyon oluruz.Ekonomımız dort dortluk olmasa da yıne en ıyı bız durumdayız basaksehır tekrar hortlayabılır bu sene sampıyon olamasada 3.felan olabılır
Basak , kocaman ile bi bok yapamaz. Ts ve fb bu sene en büyük rakip olur.

bjk fena catladi hoca olayinda

Acilen haginin takımıyla alt kulüp sözleşmesi imzalayıp bir miktar kaynak aktarmaliyiz. Günümüzü geçtik gelecekte cikacak potansiyelli gençleri becali denen aç gözlü hirboya kaptirmadan direkt haginin takımında yükseltip oradan bize bizden de Avrupa'ya şeklinde bir yol çizmek gerekir.

başkanım fatih hocanın sözleşmesi noldu bi tören falan yapalım yav @burakelmas
Once sponsoru transferi halletsinler fatih hocanin sozlesmeye ihtiyacimi var acelesi ne yakinda mac var halen bu prosedurlerle ugrasiyorlar baslarim yonetim kurulu toplantisina transferi yapacaka dam otursun terimle konussun hazir adam kimse getirsin baslatsin kaybedecek yarim gun yok psv iyi takim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt