Transfer Nöbeti | 2021 Yaz Dönemi #2 - Sayfa 498 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok savruk geldi bana videolarda. Anlatsana bir
Eksiği olacak tabiki reis savrukluk var zaten bu adamın olmuş hali çok daha pahalı olur potansyeli çok yüksek biz potansiyele para yatırıyoruz diğer yönleri çok iyi plasesi temiz birebir iyi savunma arkasına koşuları ve ofsayt çizgisini bilmesi çok önemli ofsayta çok az düşüyor bu özellik küçük gorunsede çok önemli bence

Redmi Note 8 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Muslera
Yedlin-kaan-marcao-moreno
X-Florentino-gedson-kuru
X-mohamed

11in 9u böyle olacak gibi

2 isim çok kritik
x olan yerler denkleminde 451 ?

ikinci husus, sol taraf cok yumusak kalir diye dusunuyorum.
moreno betis bu sezon izledigim maclari ve onyenin ozelliklerindeki defansif zaafiyeti beraber denklem yaptigim vakit, bolca atak yeriz ,atagin her turlusu dersem agir olmaz sanirim.
sayet moreno ,onye gerceklesirse imzalar, detaya ineriz eksi arti olarak...
moreno/onye olacaksa dm her atakta sol tarafi tumden kollamali,aksi durumda her yenilen atak ,tehlike olur kanimca...

Eksiği olacak tabiki reis savrukluk var zaten bu adamın olmuş hali çok daha pahalı olur potansyeli çok yüksek biz potansiyele para yatırıyoruz diğer yönleri çok iyi plasesi temiz birebir iyi savunma arkasına koşuları ve ofsayt çizgisini bilmesi çok önemli ofsayta çok az düşüyor bu özellik küçük gorunsede çok önemli bence

Redmi Note 8 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Eyvallah, şu amerikalı sol bek avele benziyor, wonderkid demişler bir de.

milli takımda izledim biraz. Fiziği süper ligin bile üstünde bence geniş omuzlu size li bir cocuk. Birebirde fena değil ama çok teknik değil. Eksiklikleri var bence beklentiyi iyi ayarlamak lazım o yüzden
Bek yapılır gibi o çocuktan. Büyük takımda açık olması için belli meziyetleri belli seviyelerde olması lazım bence o konuda eksikleri var ama bek olursa çok sokucu bi bek olabilir tabi alt yapısı varsa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt