Transfer Nöbeti | 2021 Yaz Dönemi #4 - Sayfa 498 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beni bu kadar yükselten başkan oldu yoksa gram takmıyordum. Başkan da fos çıkınca sallamadan duramıyorum

kero admin dedigi gibi, hatta ozgur demirtas dedigi gibi

futbol f/p performans olarak rezil bir spor

yani butun sezon her mac takip edeceksin, kizacaksin sevinceceksin, ne icin? 1 sampiyonluk icin oda 1-2 gun suruyor

deger mi? bence degmez

Galatasarayi hepimiz cok seviyoruz, ama f/p olarak futbol gercekten degmez.

futbolcular en fazla 1 gun uzulurler, ertesi gun son model bmw le bodrumda 6-7 yildizli otelerde tatil yapiyorlar, taraftarfa acaba bugun adana durum yiyebilirmiyim diye dusunuyor.

giphy.webp
transfer gundemini gece takip ederken,ben.

Şakasız ligin en vasıfsız beklerine sahibiz.Ortasahamız taylan aytaç emre kılınç.Kasımpaşa da görsem eh vasat derim.Şuan bizim kadroda lig başlasa da izlesek dediğim mohamed ve kerem var sadece.
Rezil kadromuz var harbi ya. Yıllardır enkz enkaz diyoruz şuankinden daha kötü bi kadromuz bi 2010da olmuştu sanırım. Bu kadar maliyetli içi bomboş bir kadro hiç görmedim

şamp maçına ömer bayram sol içle başladık ömer bayramın topu ayagında tutma süresi 0,001 saliseydi parisli oyuncular dövdüler resmen sonra avrupada başarı.

Shaqiri
Ghezzal
Yarmolenko
Ounas
Diri 1 süfyan fegüli
Ndao

Kimi isterdiniz?
O nasıl bir seçenek?!..Bizde geçirdiği 4 sezon boyunca bu tanıma uyan görüntü verdiği toplam 10 maç hatırlamıyorum. Verimli olduğu, skor katkısıyla yıldızlaştığı maçlarda bile, kendisini 'diri' diye tarif edecek pek kimse çıkmaz...Üzerinden asır geçmiş La liga zamanlarını konuşmanın lüzumu yok herhalde...

Soruya cevap veriyorum; Berghuis!..Shaqiri' ye de hayır demem hani :cigara:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt