Transfer Nöbeti | 2021 Yaz Dönemi #5 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Transfer Nöbeti | 2021 Yaz Dönemi #5​

Hayırlı olsun. Umarım Transfer Nöbeti | 2021 Yaz Dönemi #6 başlığına girmeden önce transfer yapmış oluruz.

O kadar yazı , düşünce ama 0 transfer. :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Bizden birileri gitmeden birileri gelmeyecek bu belli, oldu yok şöyle hazır para var yok şöyle kasa kolaylığı var hepsi hikaye, çıkan haberler faso fiso Diagne ve Luyindama'yı satmadan bunlar adam filan alamaz, Falcao Feghouli Babel yollamadan serbest oyuncuya maaş veremez.

Yalnız bu fenerin alt yapı kaleci organizasyonu çok iyi sanırım.Yıllardır hep milli kaleciler çıkardılar.

Hala elması savunan varmı acaba

Vaadlerde bulunurken uçtuğunu biliyordum ve hiçbir zaman da desteklemedim. Ancak yeni gelmiş bir yönetime biraz zaman vermek gerek, hangi yönetim olursa olsun. En az bir 3 ay beklemek gerek. Eylül ortası ekim başı birçok şey ortaya çıkar. Bence şu an yönetimin, kendisi için değil ama Galatasaray için desteğe ihtiyacı var. Bunu transfer için demiyorum genel anlamda diyorum. Biraz sabır gerek. Balkan seçim öncesi demeçleri ile şu an desteği hak etmezse de bile bir şansı hak ediyor. Çünkü bu kısa süre için kimse birşey yapamaz.. seçim öncesi 10 gün 20 günde transfer yaparım muhabbetine İnanıp oy veren veya destek veren varsa, kandırıldık filan demeyip saflığına yansın.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt